Facebook' ta HD video yükleme sorunu çözüldü

banner186

Facebook' ta HD video yükleme sorunu çözüldü. Facebook' ta HD video nasıl yüklenir? HD video nasıl gönderilir? HD video yükleme ayarları nasıl yapılır? Google Play Store indir güncelle!

Facebook' ta HD video yükleme sorunu çözüldü
Müşteri Hizmetleri 14 Aralık 2016 Çarşamba 12:06

banner192

Facebook, uygulamasında ara ara çıkardığı güncellemeler ile yenilikler ve iyileştirmeler konusunda önemli adımlar attı. Bu iyileştirmelerden biri olan HD video yükleme sorunu nihayet çözüldü.

Facebook' ta kullanıcılar HD video yüklemek istedikleri zaman karşılarına bazı kısıtlamalar çıkıyordu. Gelen şikayetler sonucu bu sorun yeni bir güncelleme ile çözüldü. Artık HD video sorunsuz yüklenebilecek.

Facebook HD video yükleme sorunu için güncellemeyi Android işletim sistemi kullanılan cihazlar için yayınladı. Yeni güncellemeyi Google Play Store üzerinden yapabilirsiniz.

Facebook, bu iyileştirme ile YouTube gibi önemli video paylaşım siteleri ile rakip olma özelliğini devam ettirmesi bekleniyor. Facebook müşteri hizmetleri

Facebook' ta HD video yükleme sorunu çözüldü

Facebook uygulaması üzerinden Ayarlar' da yer alan "Upload Videos in HD yani Videoları HD olarak yükle" özelliği açılması gerekiyor. Yükleme sırasında her hangi bir hata alırsanız, haberimize yorum bırakabilirsiniz.

Facebook' ta HD video  nasıl yüklenir?

Facebook HD video yükleme

Facebook' ta HD video yükleme sorunu çözüldü

Facebook video nasıl yüklenir

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×