Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Google Allo uygulaması nasıl yüklenir? Google Allo nasıl indirilir Android iPhone? Google Allo nedir ve görüntülü arama nasıl yapılır detaylarıyla haberimizi inceleyiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google Allo ne zaman yayınlanacak soruları devam etmekte. Google Allo nasıl indirilir nasıl yüklenir diye araştıranlar Google Allo ön kayıt nasıl yapılır sorusuyla cevabını aldılar. Google’ un geliştirdiği uygulama bakalım istenileni verebilecek mi? Birde diğer uygulamalar gibi tutulabilecek mi soruları çok konuşulanlar arasında.

 Google Allo nasıl iptal edilir? Google Allo ​nedir? iPhone, Samsung Galaxy Note, Sony Xperia, Android One 4G, Discovery, Huawei, Asus Zenfone, Lenova ve diğer marka modeller için uyumlu.

Google Allo nedir nasıl kullanılır?

Google Allo nedir? Google’ nin bu yıl içerisinde duyurduğu anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Google Allo uygulaması, Google’ nin Hangouts hizmetine göre daha gelişmiş ve daha yetenekli bir uygulamadır. Uygulama WhatsApp gibi gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yine WhatsApp gibi uçtan uca şifreleme sistemine sahiptir. ​

Google Allo nasıl kullanılır? Google Allo uygulaması için şuan için sadece ön kayıt alınıyor. Google Allo kullanabilmek için cep telefonu numarasını ile veya Google hesabı ile uygulamayı aktif edebilirsiniz.

Google Allo nedir Google Allo nasıl kullanılır

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google Allo nedir

Bu hafta içi resmi cihaz mağazalarında yerini alması bekleniyor. Android cihazlar için Google Play Store ve iPhone iOS cihazlar içinse App Store‘ den ücretsiz indirebilirsiniz.

Google, kısa süre önce hizmete aldığı Google Duo uygulamasından sonra Google Duo uygulamasını da hizmete alıyor. 

Google, Mayıs ayında Google I/O etkinliğinde tanıtıma çıkardığı Google Allo mesajlaşma uygulamasını bu ay içerisinde kullanımı açıyor.

Android Police sitesinde bahsi geçen uygulamanın 21 Eylül 2016 tarihinde resmi uygulama mağazalarında yerini alması bekleniyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google, yakın zamanda görüntülü görüşme imkanında sahip olan Google Duo uygulamasını devreye almıştı. Fakat anladığım kadarıyla çokta tutulmadığı görülmekte. Tabi yarın ne olur bilinmez!

Google Allo uygulaması bu hafta indirmeye açılacak. Google Allo, iMessage ve WhatsApp uygulamalarına rakip olmayı hedefliyor.

Google Allo uygulaması ile gönderilen mesajları büyütme veya küçülteme, fotoğraf üzerine not yazma ve mesajlaştığınız kişiye eğlenceli çıkartmalar gönderebiliyorsunuz. 

İsterseniz şimdiden Google Allo uygulaması yayınlanmadan, bu adresten play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.fireball&hl=tr ön kayıt başvursunu yapabilirsiniz.  Uygulama kayıt adresine Google Play Store‘ den giriş yapıp “Ön kayıt yaptır” butonuna tıklayarak adımları izleyebilirsiniz.

Kayıttan sonra Google Allo indirme işlemi nasıl olacak? Google Allo uygulaması için ön kayıt yaptırmak üzeresiniz. Ön kayıt işlemini yaptıktan sonra uygulama yayınlandığında kullandığınız cihazınıza bildirim gönderilecektir.

Google Allo ön kayıt nasıl iptal edilir? Yukarıda kayıt için verdiğimiz adrese giderek “Kaydı iptal et” butonuna dokunabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:13

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak