Google ana sayfasında Nexus 7 reklamlarına başladı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google' de Nexus reklamları başladı. Kendi ürünlerine öncelik veren Google prensiplerini bir tarafa bıraktı ve kendi telefonları için reklamlara başladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Dünya devi Google’ın ana sayfasında reklamlara yer vermediğini biliyoruz. Tabi söz konusu Google’ın kendi ürünü olunca bu kural pek işlemiyor.

Daha önce ana sayfada yine kendi ürünleri olan Nexus One ve Chrome’un reklamını yapan Google bu defa satış rekorları kıran tableti Nexus 7 için bu kuralı bozdu. 

Google Nexus 7 şimdiye kadar üretilen en iyi ve uygun fiyatlı tabletlerin başında geliyor. Google tablet pazarında geride olan Android’i üst seviyeye taşımak için iyi bir pazarlama stratejisi uyguluyor. Bu noktada değerlendirdiğimizde dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden olan Google.com bu iş için tamda biçilmiş kaftan. 

Nexus 7’nin reklamı şu aşamada sadece Amerika’da yapılmakta. Tabletin Avrupa pazarına merhaba demesiyle beraber aynı uygulamayı Avrupa ülkelerinde de görebiliriz. Arama çubuğunun hemen altında bulunan reklam satış performansını mutlaka etkileyecektir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google ana sayfasında Nexus 7 reklamlarına başladı

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir