iPhone 11' in sahtesi çıktı

Andronova

Apple iPhone 11' i çıkarmadan Çinli bir firma sahte iPhone 11 satışa çıkardı. Yeni iPhone için çıkan sızıntılar dikkate alarak çıkarılan çakma model için birde video yayınlandı.

Apple’ın beklenilen modeli iPhone 11 için ortaya atılan sızıntılar devam ederken yayınlanan bir video pes dedirtten cinsten oldu.

Sızdırılan iPhone 11 özellikleri dikkate alınarak sahte iPhone çıkarıldı. 3 Kameralı ve görünüşü iPhone X benzeri iPhone 11 adıyla satışa çıkarılan sahte telefon görüntülendi.

Sahte ürünün iPhone XI detayları hakkında biraz bilgi vermekte. Olası tasarımı ve beklenen özelliklerini dikkate alan çakma üretim yapan bir Çinli firma bir nevi konsept gibi hazırlamış.

Çakma iPhone 11 çıktı

İmitasyon iPhone 11′ in, Apple’ ın tasarım anlayışına göre biraz kalın çerçeveli bir model olduğu görülüyor. Orjinal iPhone 11′ de ince bir çerçeve ve küçük bir çentikle karşımıza çıkacak.

Oval kare halinde üçlü kamera tasarımı ve görünümle çoğu kullanıcıya orjinal iPhone gibi yutturabilecek bir telefon çıkarmışlar.

Ülkemizde uzun bir dönem çakma iPhone kullanımı yaygındı. Çıkan arızalar ve yazılımsal sorunlardan dolayı son 2-3 yıldır artık eskisi kadar pek tercih edilmiyor. Replika iPhone 11 sizce nasıl duruyor?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir