iPhone X' ın 2019' da tasarımı değişecek

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Apple, 2019 yılında iPhone X modelini yenileme kararı aldı. Bu karar üst kısımdaki çentik nedeniyle alındığı yönünde. Bakalım çıkacak yeni iPhone modellerinde bir değişim olacak mı?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Apple, iPhone X ile önemli bir adım attı. Tasarımsal açıdan büyük değişime giden model için çok sayıda olumlu yorum gelse de bir yanı için eleştiriler hala devam ediyor. Olumsuz yanı ekran üstündeki çentik. Bu çentik tasarımı bozduğunu dile getiren çok sayıda kullanıcı var. Apple’ da bu eleştirilere kulak vererek 2019 yılında iPhone X’ i yenileyecek.

Apple, Face ID algılıyıcıları için araştırma sürecinde. Kamera ve yüz tanıma taknolojisini güçlendirmek için bazı çalışmalar yaptığı sızdırıldı. Face ID’ de kullanılan kameranın ve sensörün istenilen düzeye getirilirse bu çentiği küçük bir hale getirebilir.

Yeni iPhone X

2018 iPhone modellerinde ise tahmini boyutları dışında pek fazla tasarımsal değişimin olması beklenmemekte.

Bakalım 2019 yılında çıkacaj iPhone X ve diğer modellerde ne gibi bir değişim olacak?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iPhone X' ın 2019' da tasarımı değişecek


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 20:26

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir