iPhone X' ın 2019' da tasarımı değişecek

blank

Apple, 2019 yılında iPhone X modelini yenileme kararı aldı. Bu karar üst kısımdaki çentik nedeniyle alındığı yönünde. Bakalım çıkacak yeni iPhone modellerinde bir değişim olacak mı?

Apple, iPhone X ile önemli bir adım attı. Tasarımsal açıdan büyük değişime giden model için çok sayıda olumlu yorum gelse de bir yanı için eleştiriler hala devam ediyor. Olumsuz yanı ekran üstündeki çentik. Bu çentik tasarımı bozduğunu dile getiren çok sayıda kullanıcı var. Apple’ da bu eleştirilere kulak vererek 2019 yılında iPhone X’ i yenileyecek.

Apple, Face ID algılıyıcıları için araştırma sürecinde. Kamera ve yüz tanıma taknolojisini güçlendirmek için bazı çalışmalar yaptığı sızdırıldı. Face ID’ de kullanılan kameranın ve sensörün istenilen düzeye getirilirse bu çentiği küçük bir hale getirebilir.

Yeni iPhone X

2018 iPhone modellerinde ise tahmini boyutları dışında pek fazla tasarımsal değişimin olması beklenmemekte.

Bakalım 2019 yılında çıkacaj iPhone X ve diğer modellerde ne gibi bir değişim olacak?

iPhone X' ın 2019' da tasarımı değişecek


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 20:26

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!