LG, Android İşletim Sistemli Üç Yeni Tablet Duyurdu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Tablet dünyasındaki uzun süren sessizliğini G Pad 8.3 ile geçtiğimiz yıl bozan LG, bu yıl ise tablet kategorisine daha çeşitli ürünler sunmaya hazırlanıyor. Güney Koreli üretici resmi site üzerinde G Pad serisine üç yeni tablet daha ekleyeceğini açıkladı.

teknik destek

Yakın zamanda 2014 yılı amiral gemisi G3 ile kullanıcıların huzuruna çıkacak LG G’nin yeni tablet modelleri  G Pad 7.0, G Pad 8.0 ve G Pad 10.1 olarak isimlendirildi. 7-8-inç gibi popüler tablet kategorisinde ürünler sunan LG daha büyük ekranlı tablet dileyenler için 10.1-inçlik bir model geliştirmeyi de ihmal etmedi.

Bu hafta Monaco’da gerçekleşecek  MedPI 2014 etkinliğinde sergilenecek tabletlerin teknik özellik detaylarının da bu hafta içerisinde yine resmi kaynaklarca açıklanması bekleniyor.

LG her ne kadar tabletlerin donanım özeliklerinden söz etmese de, yazılım tarafında yer alacak iki önemli özelliğe değindi. Android 4.4 işletim sistemi ve yeni nesil Optimus arayüzünün eşlik etmesini beklediğimiz G Pad tablet serisinde LG’nin ilk olara G Pro 2 modelinde yer verdiği yeni güvenlik kilidi çözümü Knock Code özelliği yer alacak.

LG ayrıca tabletlere QPair 2.0 yazılım özelliğini de sunacak. QPair 2.0 ile kullanıcılar akıllı telefonlarına gelen arama, mesaj ya da diğer bildirimleri doğrudan G Pad tablet üzerinden cevap verebilecek ya da kontrolünü sağlayabilecek. QPair 2.0 özelliği ayrıca Bluetooth bağlantısı aracılığıyla diğer Android cihazlar tarafından da kullanılabilecek.

lg_g_pad_7_0

lg_g_pad_8_0

960x611xlg_g_pad_10_1.png.pagespeed.ic.p0qDvu1nNY

kaynak: androidos, lgnewsroom

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!