Motorola 6.3-inç Ekrana Sahip Bir Telefon Hazırlıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola 6.3-inç Ekrana Sahip Bir Telefon Hazırlıyor: 2 yıla aşkın süre Google bünyesinde akıllı telefon çalışmaları sürdüren Motorola, bu süre zarfında en büyük atılımını Moto X ile gerçekleştirdi. Uzun bir süre gündemi meşgul eden Moto X’in sahip olduğu donanımı ve uzun bir süre sadece Amerika’da satılması cihazı olan ilgiyi düşük seviyede tuttu.

Andronova

Yılın sürprizlerinden biri Google’ın Motorola’nın mobil bölümünü elden çıkararak Lenovo’ya satması oldu. Bundan sonraki süreçte Lenovo bünyesinde akıllı cihazlar geliştirecek Motorola’nın uzun bir süredir konuşulan 6.3-inçlik akıllı telefon projenin hala devam ettiği bildiriliyor.

Android Wear işletim sistemine sahip Moto 360 isimli bir akıllı saat duyurusu gerçekleştiren Motorola, Lenovo ile geliştireceği yeni nesil phablet modelde 6.3-inç boyutunda bir ekrana yer verecek. Çin ve diğer uzak doğu ülkelerinde büyük ekranlı telefonlara olan ilgi hesaba katıldığında telefonun resmiyet kazanması yüksek ihtimal.

Motorola 6.3-inç Ekrana Sahip Bir Telefon Hazırlıyor

Teknik özelliklere ilişkin detaylar henüz bilinmese de, bütçe dostu olmasını beklediğimiz büyük ekranlı telefonda HD çözünürlüklü bir ekran ve MediaTek cephesinden bir işlemciye yer verilebilir. Bunun aksine Xperia Z Ultra gibi rakipleri doğrudan hedef alan bir cihaz da karşımıza çıkabilir. Xplay adını alacak cihazın ekim döneminde resmiyet kazanması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.