OK ru hesabım çalındı çalınan hesabı geri alma

media 4788

OK ru çalınan hesabı kurtarma veya geri alma gibi sorular için hazırlanan resimli adımlarımız sizlere yardımcı olacak. OK.ru hesap kurtarma için dönüş e-postaya yapılacak.

Andronova

OK.ru hesabınız çalındı mı? Bazıları başkasının hesabını çalmak veya hesabın kilitlenmesi için bu yöntemi seçer. Az da olsa bir bilgiye sahip olan birinin ortalığı karıştırması kolay olabiliyor. Bugünkü yazımızda ele geçirilen hesabı geri almak için ne gibi bir işlem yapmanızı anlatacağız.

Yöntem bazen tek başına yetersiz olabiliyor. Bu gibi durumlarda ise sitenin yardım sayfası araya giriyor. Bazen önerilerin yer aldığı satırlarda yetkili talep etmek için bir formla karşılaşabiliyorsunuz. Oldu ki bu da yetersiz ise yine ilk seçeneği iki üç gün geçtikten sonra deneyin.

OK.ru çalınan hesabı geri alma

  • OK.ru anasayfaki “Müşteri destek ekibi” bölümüne girin
  • Konu bölümünden “Profil ele geçirildi” seçin
  • Profil bilgilerinden hatırladığınızı seçin (telefon numarası, kullanıcı adınız, mail adresiniz, profil kimliği ve…)
  • İkinci seçeneği seçtikten sonra açılacak üçüncü bölüme istenileni yazın
  • Size dönüş için “Mail” adresinizi yazın
  • Son kısma çalınan hesap için gerekli bilgilendirme ve nasıl olduğunu yazınız

OK ru hesabım çalındı çalınan hesabı geri almaOK ru hesap kurtarma formu

OK ru hesap kurtarma formu

Çalınan hesapları kurtarmada kullanılan formla 7-8 tane sorun içinde başvuruda bulunabilirsiniz. Hatta daha fazla sorun içinde.

Başvuru yaptım kesin hesabımı geri alabilir miyim? OK.ru’ nun size dönüş yaptığında istediği şeyi yanıtlarsanız veya istediği yönteme erişebilirseniz bu mümkün. Ama hesaptan bi haberseniz o zaman biraz işiniz zor.

Hesap kullanırken her zaman alternatif kapılar oluşturmanız gerekiyor. Güvenliği iyi sağlamak için girişte onay sistemi ve daha az bilinebilecek güvenlik soruları.

Konuyla alakalı olarak Ok ru hesap silme konusunu da incelemenizi öneriyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın