PUBG emulatör başarısız giriş tekrar deneyin hatası

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Güncellemeden sonra PUBG emulatörden girerken "Twitter bağlantı başarısız diyor ve Twitterdan giriş yapamıyorum" veya "Giriş başarısız tekrar deneyin" hatası sizde de çıkıyor mu?

Teknoloji destek

PUBG giriş başarısız tekrar deneyin şeklinde bir hata 3-4 gündür devam ediyor. Gelen mesajlarda birinde bilgisayarsan giriş yapıyorum ama Twitter ile giriş olmuyor 4 dk bekleyin tekrar giriş yapın diyor şeklinde yazmış. Çoğuda PUBG güncellemeden sonra giriş başarısız tekrar deneyin yazısının çıktığını söylüyor.

Bir kullanıcının mesajında ise e-posta ve şifremi yazmadan önce giriş başarısız hatasının çıktığını belirtiyor. PUBG emulatörden girerken sürekli bağlantı başarısız yazısının çıkması sorunu şu an için çok az sayıda kişide görüldü.

PUBG hem bilgisayarda hem cep telefonda yani PUBG Mobile oyunu çok tutuldu. Doğal olarak oyun üreticisi de oyunu sürekli geliştirmeye başladı. Yapılan güncellemelerin iyi taraflarının yanında birde olumsuz yanları oldu. Her güncellemeden sonra muhakkak bir sorun çıkıyor. Donma, kasma, oyundan atma ve giriş sorunu gibi hatalar.

PUBG giriş başarısız tekrar deneyin 

PUBG giriş hatası, son güncellemeden sonra görüldüğü biliniyor. Ama tüm oyuncularda görülmediğini belirtelim. Belki alternatif hesap doğrulamasına sahip oyuncularda çıkmıyor. Sorunun çözümü için bazıları video hazırlamış ve telefon doğrulamasında ve de login programdan bahsetmiş. Tabi herkeste işe yaramamış. Bize göre bu öneriler hesap için bir tetikleme yapabiliyor. Ama bazılarında sorunu çözdüğünden net çözüm önerisi olarak yer almadı.

İngilizce olarak kullananlar için alınan hata “PUBG login failure please TRY again later” www.andronova.net

PUBG emulatör giriş başarısız tekrar deneyin hatası

PUBG Twitter giriş başarısız çözümü var mı?

Net olarak oyun geliştiricisi Tencet’ in yeni bir güncelleme yayınlamasının beklenmesi. Geçici olarak sorun çözümü önerilerine bakabilirsiniz.

  • İlk deneme birden fazla telefondan da denenmesi
  • Farklı internetlerden girilmesi
  • Farklı bilgisayarlardan bakılması
  • Telefon numarası doğrulaması
  • Login programının kurulması
  • Oyunu kaldırıp yeniden kurulum (cihaz kaynaklı)
  • VPN ile deneyin
  • Son olarak bu youtube.com/watch?v=wu2n4vXodW8 videoda yer alan işlemleri yapınız

Not: Şu an için oyuna Play Games, Facebook ve Guest ile giriş yapılabiliyor. Sorun Twitter ile girişlerde çıkıyor. Artık Twitter ile bir uyumsuzluk sorunu mu var bir resmi açıklama göremedik. Tabi yabancı kaynaklara bakmak gerek.


Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 09:20

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir