Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları için Google Play Store’ da 14 ücretli oyun bedava!

Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung’un popüler amiral gemileri Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için Google Play Store’da yayınlanan 14 tane ücretli oyun, Galaxy Game Pack kampanyası dahilinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güney Koreli teknoloji devi, kısa süre önce Note 7 ile yaşadığı facianın ardından kullanıcıları için Galaxy S7 serisine yönelik benimsetici, unutturucu, affettirici kampanyalara devam ediyor. Bunlardan biri olan ve Google Play Store‘daki şimdilik 14 adet ücretli oyunu kapsayan Galaxy Game Pack kampanyası dahilinde, ülkemizde de sayıları milyonlar olan kullanıcıları bu oyunları ücretsiz olarak indirebilme şansına sahipler.

Aralarında Star Wars: Galaxy of Heroes, MARVEL Şampiyonlar Turnuvası, Asphalt 8: Airborne, Need for Speed No Limits gibi ücretli oyunların yer aldığı listedeki oyunları bedavaya oynayabilme hakkının Note 7 serisinde yaşanan hüsranı unutturup unutturmayacağı meçhul ise de, Samsung‘un hatasını anlayıp, telafi etme çabasını takdir etmek doğru olacaktır. Aşağıda Galaxy Game Pack kampanyasında yayınlanan ücretsiz olarak indirilebilen oyunların tam listesini görebilirsiniz:

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları için Google Play Store' da 14 ücretli oyun bedava!

Genies & Gems Star Wars: Galaxy of Heroes MARVEL Şampiyonlar Turnuvası Hungry Shark World Asphalt 8: Airborne Plants vs. Zombies Heroes Need for Speed™ No Limits Hearthstone HIT Clash of Kings Empire: Four Kingdoms Vainglory Nonstop Knight Olympus Rising

Aralarında bazı ücretsiz olup oyun içi satın alma özellikleri sunan oyunlarda ise, bazı ücretli paketlerin ücretsiz olarak sunulduğunu belirtelim. Ayrıca Samsung’ un neden Galaxy S7 Active modelini es geçtiğini ise henüz anlamlandırabilmiş değiliz. Aşağıda kampanyası yönelik yayınladığı tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

YouTube video

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir