Samsung Müşteri Hizmetleri Samsung Destek Hattı

Samsung müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve destek hattı telefon numarası var mı? Türkiye Samsung cep telefonu ve Smart tv televizyon yetkili servis numarası.

Samsung Müşteri Hizmetleri Samsung Destek Hattı
banner192
Samsung şirketinin Türkiye' de müşteri hizmetleri, çağrı merkezi ve şikayet için telefon numarası var mı? İletişim e-posta mail başvuru adresleri 

Samsung' un Smart TV, Full LED TV, cep telefonu ve internet bağlantısı olan tüm cihazlar için uzak bağlantı desteği bulunmaktadır. Samsung uzaktan destek hizmeti, Samsung müşterileri için ücretsiz olarak sunulmakta.

Samsung destek uzmanı tarafından verilen hizmetler şunlardır: Smart TV, Full HD LED TV ve internet bağlantısı olabilen tüm televizyonlarda ses sorunları, görüntü sorunları, yazılım sorunları, televizyon ayarları, fabrika ayarları, yedekleme ve sıfırlama işlemleri, yazılım güncellemesi, internet ve tarayıcı sorunları ve IP / DNS adımları.

Samsung müşteri hizmetleri

Samsung destek uzmanının sorunsuz televizyona bağlantı yapabilmesi için sorunsuz hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Destek hattını aradığınızda internet bağlantısını meşgul edecek işlemlerden uzak durunuz. Bağlantı kullanılmaması daha hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlar.

facebook müşteri hizmetleri

Samsung destek hattını aradığınızda Samsung müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili uzman bölüme sizi aktaracaktır. Televizyonunuza uzak bağlantı yapmadan önce isterseniz telefonda sormak istediğiniz soruları sorduktan sonra uzak bağlantı işlemini yapabilirsiniz. Yapılacak uzaktan bağlantı, televizyon ve Samsung sunucusu arasında güvenli bir şekilde yapılmakta. Yapılan işlemler ve bilgiler Samsung sunucusunda güvenli şekilde depolanır.

Uzak bağlantı için verilen izin daha sonra bağlanılmasına izin vermez. Her uzak bağlantı tek seferlik bağlantıdan ibarettir. Bağlantı kesildiğinde siz Samsung müşteri hizmetlerinden tekrar bağlantı talep etmediğiniz sürece bağlantı yapılamamaktadır.

Samsung destek hattı uzmanı, bağlantı yaptığında televizyondan gelen görüntü sinyallerini görebilmektedir. Destek uzmanının izleyeceği adımlarla televizyondaki sorunun yaklaşık nedenini tespit edebilecek. Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası 4447711.

Samsung J serisi Smart TV LED TV Türksat 4A uydu kurulumu ve Samsung Smart TV 3D LED TV Ultra Full HD Türksat 4A uydu kurulumu konularımıza göz attınız mı?

Samsung müşteri hizmetleri Samsung destek hattı iletişim telefon numarasısamsung müşteri hizmetleri samsung destek hattı telefon numarası

Samsung ile ilgili özel destek hizmeti almak isterseniz önerdiğimiz ücretli destek hattını arayabilir ve bu haberimize yorum bırakabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 1 yıl Önce

J7 soket fiyatı ne kadar ve kac is gununde alabilirim

Samsung Galaxy J7 servis bilgisi
Samsung Galaxy J7 servis bilgisi @Turan - 1 yıl Önce

Turan Bey Galaxy J7 telefonunuzu Samsung yetkili servisinde yaptıracaksanız soket fiyatı için müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Ama genelde net bir fiyat için cihazı göndermenizi veya getirmenizi isteyebiliyorlar. Arızalı cihaz onarım süresi 20 iş günüdür.

mustaafa
mustaafa - 5 ay Önce

note4 güncelleme hata veriyorr ne yapmalıyım

Daha fazla detay
Daha fazla detay @mustaafa - 5 ay Önce

Kies üzerinden mi yapıyorsunuz?