Facebook ve Twitter'a giriş yapılamıyor

Twitter ve Facebook sosyal ağlarına erişim yapılamıyor. Sorun nedir neden giriş yapılamıyor ve internette yavaşlama sorunu var mı? Sorun sunucular kaynaklı olabilir.

Facebook ve Twitter'a giriş yapılamıyor
müşteri hizmetleri
Facebook ve Twitter'a giriş yapılamıyor, Facebook neden gitti? internet yavaşladı, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına erişim yapılamıyor, gibi sorularınızın cevabı makalemizde. 
Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına erişim kesildi. Akşam saatleri itibariyle internette yavaşlık vardı, şimdi ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına erişim yapılamıyor. Farklı Dnsler ile hesaba erişim yapmak mümkün. Yada mobil veri üzerinden bazı firmalarda internet erişimi yapılabiliyor. Ülke genelinde karşılaşılan bu problemle ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Toplumsal olaylardan dolayı bu şekilde bir problem yada alt yapı kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. 

Facebook ve Twitter'a neden erişilemiyor?

Twitter ve Facebook uygulamalarına erişim ile ilgili bir açıklama yapıldığında haberimiz düzenlenecektir. Şuan için farklı Dns'ler üzerinden erişim yapmayı deneyebilirsiniz. 


Facebook ve Twitter'a giriş yapılamıyor
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:38