Twitter hesabıma kim girdi nasıl öğrenirim

blank

Twitter hesabına ne zaman girildiğini görmek için hangi bölüme bakmalı veya nasıl öğrenilir kısmı olarak olan bilgileri sizlere anlatacağız. Tabi yasal sorun durumlar farklı.

teknik destek

Twitter hesabınıza ne zaman girilmiş öğrenme için Twitter profil fotoğrafınıza tıklayın, gizlilik ve güvenlik ayarlarına girin. Gelen ekranda sol bölümde yer alan Twitter verilerini öğrenme seçeneğine tıklayarak son açılan bölümde Twiter hesabıma giriş sekmesinden Twitter hesabınıza en son ne zaman girdiğinizi görebilirsiniz.

Bu yol ile hem Twitter hesabınıza ne zaman giriş yaptığınızı hem de hesabınıza hangi zaman, nerede ve hangi cihaz aracılığı ile giriş yapıldığını öğrenmek çok kolaydır. Twitter’a ait verilerinizi ise ayarlar ve gizlilik bölümünden Twitter verilerini takip ederek şifrenizi girip kişiselleştirme bağlantısı yolu ile kişiselleştirme ve veri ayarları ve twitlerinize erişebilirsiniz.

Twiter hesabı popüler olan ve herkesin kullandığı bir sosyal medyadır. Twitter’da verilerinizi inceleyebilir aynı zamanda kaydettiğiniz bilgiler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Twitter, hesabınız size ilişkin ayrıntıları ve bilgileri kısa yollarla değiştirmenize ve yenilemenize imkan sağlamaktadır.

Hesap, Twitter hesabına giriş yapmış iseniz hesabınız ile ilgili e-posta ve telefon numaraları gibi ayrıntılar görürsünüz. Ayrıca doğum tarihiniz ve profiliniz ile ilgili birçok şeyi bulmanız da mümkündür. Ayrıca girmiş olduğunuz tüm bilgileri de istediğiniz zaman değiştirme imkanı sunuyor.

Twitter hesaba girinleri görme bölümü

Hesap geçmişinizi ise hesabınıza giriş yaparak geçmiş sekmesinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Twitter’a uygulama aracılığı ile girdiyseniz size bir e-posta gelir bir cihazla giriş olduğu hakkında bu konuda da Twitter oldukça güvenli bir uygulamadır.

Anlatım bilgisayardan yapıldı ve sırasıyla;

  • Profilde yer alan yan sekmeden “Ayarlar ve gizlilik”
  • Açılacak yerde “Hesap”
  • Yan tarafdan “Uygulamalar oturumlar”

Twitter hesabıma kim girdi nasıl öğrenirimTwitter girenleri görmetwitter hesabına kimler girmiş bakmak

Twitter hesabına kimler girmiş bakma analizi

Bakılan oturumlar tam il veya ilçe bilgisini vermez. Kişinin hangi internet hizmetiyle bağlanmışsa ve o ağ hangi bölgeyle internette çıkıyorsa orayı görürsünüz. Tabi bu bazen tam bölgeyi de gösterebiliyor. Yasal mahkeme kararlarıyla yer tespitinde tam bölge ve yer bulunabilir.

Bazı ağlarda girilen ip’ ler görülebiliyor. İşte bunlarla yaklaşık şehir veya bölgesi tespit edilebilir.

IP tespit edilen oturumları Google’ dan ip ile şehir bulma veya yer tespitinde bulunma şeklinde yapılan aramalarda çok sayıda siteyle karşılaşabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 18:25

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!