Twitter profilime kim baktı görmek istiyorum

blank

Twitter profile kimler baktı görme uygulaması ve bakma sitesi gibi söylemlere birde abonelik sistemi eklendi. Bu tarz onlarca uygulamayla karşılaşacağınızı düşünüyoruz.

teknik destek

Twitter profilime kimler baktı nasıl görebilirim? Peşin peşin söyleyelim bu yöntemlerin tehlike saçtığı bilinmekte. Çoğunun paravan sitelerle satın alımlarda k.kartını kullanması, hesabının şifresini kullanması ve erişime izin vermesi sonucu büyük sıkıntılar yaşamakta. 

Twitter profile bakanları görme uygulaması olarak internette yer alan fazlaca program veya site bulunuyor. Bu uygulamaların mantığı hesabınıza bağlanarak takip analizi yapma. En azından onların vadettiği bu yönde. Bize göre ise hesabı çalma, hesabı kullanma veya virüs bulaştırma gibi işlerde kullanmak için yapılan fake uygulamalar.

Twitter profil istatistikleri

Dediğimiz gibi bakanları göremiyorum normal bir durum ama neleri görebileceğinizi sizlere aktarmak istedik.

  • Profilinizin resmine dokunun
  • Bilgisayar için sol kısımda “Daha fazla”
  • Açılacak yerden “İstatistikler”
  • Profil ziyaret sayısı
  • Yeni takipçileri görme
  • Tweet görüntülenme sayıları
  • Atılan tweet sayısı

ve dahasını bulabileceğiniz adımları kontrol ediniz.

Twitter profilime kim baktı görmek istiyorumTwitter profil bakma istatistikleri

Twitter profilime kimler baktı görme

Sizin için yaptığımız araştırmayı paylaşmak istedik. Profile kimler baktı görme uygulaması ve de kimler baktığını görme sitesi paravan olarak inşa edilen aldatmaya yöntemlerinden bazıları. Birincisi ücretsiz profile bakanları görme gerçek ise büyük ihtimal kısıtlı bir kullanıma sahip olacak. Örnek 10 hesaba bakma veya 1 – 7 gün ücretsiz kontrol etme gibi demo sunum yapılabilir. Anlayacağınız bu tarz gerçek bir çalışmanın bir bedeli olur. Haftalık abonelik veya aylık ücretlendirme olacaktır.

Çoğu hesap sahibi kimlerin takip ettiğini öğrenmek ister. Normalde kaç kişi bakmış görülebilir ama kimlerin baktığına Twitter görmenize izin vermez. Malum gizlilik ilkesi gereği bilgi paylaşımında bulunmazlar.

Başkalarına eğer yanlışlıkla veya bilerek hesabınıza erişim izni verdiyseniz, sonrasında hata yaptığınız farkettiniz ve nasıl izni kaldıracağınızı bilmiyorsanız o zaman Twitter hesap izinlerini kaldırma yazımızı okumanızı öneriyoruz. 


Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 05:26

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!