UPDF ve iLovePDF: En İyi PDF Düzenleyici

Andronova
Yazar Andronova 9 Minimum Okuma

En iyi PDF düzenleyici: PDF işlemleriniz için eşsiz yardımcınız – UPDF neden öne çıkıyor!

Ad imageAd image

UPDF ve iLovePDF arasındaki mücadelede neden UPDF’in zafer kazandığını merak ediyor musunuz? Bu makalede, PDF işlemlerinizi düzenlemek için UPDF lisansı edinmeniz gerektiğini öğrenmek için okuyun! Bugün UPDF lisansınızı almanız için nedenleri keşfedin.

UPDF’in Android için iLovePDF’den daha iyi olmasının nedenleri

Karşılaştırmalı alışveriş, son birkaç yılda büyük bir popülarite kazandı. Alıcılar için temel bir alışveriş ritüeli haline geldi ki bu, ne satın alacaklarına karar vermeden önce fiyatları, özellikleri, kullanım senaryolarını ve benzeri unsurları karşılaştırmak anlamına geliyor. Eğer PDF işleme konusunda ilgiliyseniz ve UPDF ile iLovePDF arasında kararsızsanız, bu rehber tam size göre!

Bu yazıda, size UPDF’nin kullanıcı ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini nasıl mükemmel bir şekilde karşıladığını, iLovePDF’nin nerede eksik olduğunu ve neden hemen UPDF Pro’dan %80’e varan özel bir indirimden faydalanmanız gerektiğini anlatacağız. Makalenin sonunda, sizi bilinçli bir satın alma kararı vermeye yetecek kadar savaşın galibi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

UPDF vs. iLovePDF: Savaş başlasın!

Bu bölümde, iki PDF düzenleyiciyi detaylı bir şekilde karşılaştıracağız ve belirli noktalara ve özelliklere odaklanacağız. Öyleyse, hemen başlayalım!

Ad imageAd image

PDF içinde metin arama ve yer imi ekleme özellikleri:

Genellikle iş çalışanları, zaman kaybetmek yerine istedikleri PDF bölümüne daha hızlı ulaşmak için PDF içinde arama yapmak zorundadır. Bu gereksinimi anlayan UPDF, PDF içinde metin arama imkanı sunar. Sadece arama simgesine tıklayın, anahtar kelimeyi girin ve Enter tuşuna basın. Ancak, iLovePDF’de böyle bir özellik desteklenmemektedir. Diğer yandan, yer imleri önemli içerikleri takip etmenin başka bir yoludur. UPDF ile istediğiniz kadar yer imi ekleyebilir ve PDF karmaşık görünüyorsa bunları kaldırabilirsiniz. iLovePDF bu özelliği desteklemiyor.

En iyi PDF Duzenleyici 1
UPDF vs iLovePDF: En iyi PDF düzenleyici

PDF slayt gösterisi ve konuşmacı notları

Fikirlerinizi yönetim toplantısında sunarken, PDF genellikle slayt gösterisi modunda görüntülenir; slaytlar geri veya ileri gitmek için sadece gezinme tuşlarına basarak hareket eder. UPDF, PDF slayt gösterisi özelliğini konuşmacı notları ve bir sonraki sayfa görünümü ile sunar. Konuşmacı notları, tartışmanız gereken noktalara bir göz atmanıza yardımcı olurken, bir sonraki sayfa görünümü gelecek sunum sayfasının neyi açıkladığına dair bir önizleme sunar. iLovePDF bu özellikleri desteklemiyor.

OCR dönüşümleri

Her iki PDF düzenleyici de taranmış PDF’leri OCR teknolojisi kullanarak Word, Excel veya diğer formatlara dönüştürebilir. Ancak iLovePDF, taranmış PDF’leri 38 dilde düzenlenebilir ve aranabilir PDF’lere dönüştürmeye izin vermezken, UPDF bunu yapabilir. Basit dönüşümler açısından, UPDF HTML, XML, Excel, JPG ve daha fazlası dahil olmak üzere 14 formatı destekler. Öte yandan, iLovePDF yalnızca Word, Excel, PPT ve JPG’ye dönüştürme yapar.

En iyi PDF Duzenleyici 2
En iyi PDF düzenleyici program

PDF Güvenliği

Yönetim birimleri genellikle veri gizliliğini sağlamak için PDF’leri şifrelerle korumak zorunda kalırlar. Bu PDF’ler genellikle daha fazla düzenlemeyi engellemek için korunan gizli bilgiler içerir. Ancak, UPDF ve iLovePDF PDF’leri korumak için şifre eklemeye olanak tanır. Ancak iLovePDF burada hala eksiklik gösterir, çünkü İzin Şifresi ekleyemez.

PDF Formu Doldurma

İş profesyonelleri genellikle iş sözleşmeleri ile ilgilenirken veya teklif detay formlarını doldururken form doldurmak zorunda kalabilirler. Bu görevi kağıtsız hale getiren UPDF, dijital form doldurmaya olanak tanır, çünkü doldurulabilir bölgeleri otomatik olarak tanır ve kullanıcıların metin eklemesine izin verir. Bu özellik iLovePDF’de bulunmamaktadır.

En iyi PDF Duzenleyici 3
En iyi PDF düzenleyici uygulama

Ekonomik Fiyat

Şimdi, en önemli kısma geliyoruz: ekonomik fiyat! UPDF, iki fiyatlandırma planı sunar; yıllık olanı 9.99 ABD Doları’na mal olurken, Sürekli olanı 45.99 ABD Doları’na mal olur. Buna karşılık, iLovePDF’nin yılda 48 ABD Doları ücretlendiren sadece bir planı bulunmaktadır. Fiyat farkı açıkça görülebilir!

Şüphesiz, iLovePDF’in web sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir, ancak çeşitli sınırlamaları vardır. Bu platformda PDF/A ile çalışamaz gibi tüm özelliklere erişim vermez. Dolayısıyla, UPDF her açıdan iLovePDF’e üstündür!

UPDF Android Uygulaması Kullanmanın Avantajları

Bu bölümde, UPDF Android uygulamasını iLovePDF’e tercih etmenin birçok avantajına göz atacağız! Hadi bir bakalım!

Akıllı PDF Düzenleyici

Çoğu PDF uygulaması nadiren Android için düzenleme özelliğine sahip olsa da, UPDF bu konuda öne çıkar ve akıllı bir PDF düzenleyici olarak dikkat çeker. Daha önce eklenen metni düzenlemeyi veya yeni metin eklemeyi mümkün kılar. Aynı durum resimler için de geçerlidir. Bu özellik, proje tasarımcıları için harika bir avantajdır, çünkü son tasarımlarını PDF formatında kolayca düzenleyebilirler, hatta hareket halindeyken bile.

En iyi PDF Duzenleyici 4
En iyi PDF düzenleme uygulaması

Kolay PDF İşaretleyici

Satış ve Pazarlama profesyonelleri PDF tabanlı broşürler, reklamlar ve daha fazlasıyla uğraşırlar. UPDF, bu kişilere PDF dosyalarını kolayca işaretleme imkanı sunar, Sticker’lar, Şekiller veya yorumlar ekleyerek tasarım ve içerikle ilgili geri bildirim sağlayabilirler.

Ücretsiz PDF okuyucu

İş dünyasında, PDF veri paylaşımı için yaygın olarak kullanılan bir dosya formatıdır. İnsan Kaynakları profesyonelleri dijital PDF tabanlı CV’leri, iş başvurularını ve daha fazlasını inceleyebilirler. İdari bölüm üyeleri, bir anlaşma yapmadan önce sözleşmeleri ve yasal belgeleri dikkatlice okumak için bu özelliğe güvenebilirler.

Hızlı dosya yöneticisi

UPDF’i en hızlı Android dosya yöneticisi olarak adlandırırsak yanlış olmaz. Proje yöneticisi, finans ve muhasebe ekibi üyesi veya hukuk ekibi üyesi olun, dosya yönetimi kariyeriniz boyunca yapmanız gereken bir şeydir. UPDF, işlemi sorunsuz ve hızlı hale getirerek Android cihazlarda paylaşma, yazdırma, düzenleme gibi işlemleri mümkün kılar.

En iyi PDF Duzenleyici 5
En iyi PDF düzenleme programı

Neden Android için UPDF’i Seçmelisiniz?

iLovePDF yerine neden UPDF’i Android için tercih etmelisiniz? Aşağıdaki bölümü hızlıca okuyarak keşfedin!

Çoklu Platform Desteği

UPDF çoklu platform desteği sunar. UPDF Android lisansı ile dört farklı cihazda, iki masaüstü ve iki mobil cihazda hesabınıza erişebilirsiniz. Desteklenen cihazlar arasında Windows, Mac, iOS ve Android bulunur; bu da, o an erişilebilir olan cihaz hangisiyse PDF’lerle çalışmaktan keyif alabileceğiniz anlamına gelir. İpucu: UPDF Cloud, PDF dosyalarına en üst düzeyde erişim sağlar. Dosyalarınızı bir kez yükleyin ve istediğiniz cihazdan erişin.

En iyi PDF Duzenleyici 6
UPDF PDF düzenleyici

Süper Hızlı ve Güvenli

UPDF işlemlerinde hızlıdır ve güvenilir ile kullanımı güvenlidir. Bu çevrimdışı uygulama, kullanıcı gizliliğini korur ve belgelerini güvende tutar. iLovePDF gibi çevrimiçi platformların aksine, UPDF dosyalarınızı İnternet’e yüklemez; bunun yerine dosyalarınızı yerel depolamada saklar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Son olarak, UPDF kullanıcı dostu, canlı renkli, etkileyici ve sezgisel bir arayüze sahiptir; bu da kullanıcıları memnun eder ve onları PDF’lerle çalışmaya teşvik eder. Kolay erişim ve kullanım özellikleri sunar; hatta teknolojiye yabancı olanlar bile kullanırken zorluk yaşamaz.

iLovePDF Hakkında SSS

iLovePDF ücretsiz mi?

Evet, bağırarak duyuruyoruz! iLovePDF’in çevrimiçi web sürümü ücretsiz kullanıma açıktır, ancak çeşitli sınırlamalar getirir. Hemen hemen her özellik dosya boyutlarına sınırlamalar getirir ve ücretsiz sürümde e-imza ve OCR dönüşümü gibi bazı özellikler desteklenmez.

iLovePDF güvenli mi?

Web sürümüyle çalışırken, hemen silinmeyen dosyaları İnternet’e yüklemeniz gerekebilir. iLovePDF bunları düzenlendikten sonra iki saat boyunca saklar. Düşünsenize, dosyalarınız bu süre zarfında çalınırsa ne olurdu? Bu nedenle her zaman güvenli tarafı tercih etmek ve UPDF gibi masaüstü tabanlı PDF düzenleyicilere güvenmek daha iyidir.

iLovePDF hızlı mı?

Web sürümü, masaüstü sürümüne göre nispeten daha yavaştır. Dosya yükleme işlemi çok uzun sürer ve internet hızınız çalışma hızını büyük ölçüde etkiler. Bununla birlikte, UPDF gibi çevrimdışı çalışan platformlar böyle sorunlardan uzaktır.

Sonuca Ulaşmak!

UPDF, düzenleme, işaretleme, dosya yönetimi ve daha birçok yönüyle iLovePDF’e kıyasla daha iyi bir seçenektir. PDF işleme sürecini daha akıllı, hızlı ve kolay hale getirmeyi amaçlar, üretkenliğinizi artırır ve iş akışınızı düzenler. Umarım şimdi UPDF vs. iLovePDF arasında seçim yapmak için derinlemesine bilgiye sahipsinizdir. Peki, ne bekliyorsunuz? UPDF’i ücretsiz deneyin ve ihtiyacınız için UPDF Pro’da %80 indirimden faydalanın!

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe