WhatsApp telefona ulaşmaya çalışılıyor

Andronova
2 Minimum Okuma

WhatsApp telefona ulaşmaya çalışılıyor ve Invalid date sonra tekrar deneniyor. Telefonunuzda aktif bir internet bağlantısı olduğundan emin olun hatası alanlar içerik devamına bakın.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp web “Telefona ulaşmaya çalışılıyor” hatası alanlarda çoğunlukla bağlantı kesildiğinde veya koptuğunda ortaya çıkıyor. Genelde sayfayı yenilendiğinde veya tekrar oturum açıldığında kaldığı yerden devam ediliyor.

Olabilecek nedenlerde tarayıcının erişim sorunu yaşamasında ve bilgisayarın uyku modu veya hazırda bekletilmesi sonucunda çıktığını söyleyebiliriz. Şarj düştüğünde uyarı verilebilir ve bu arada kısa süreliğine erişim yapılamadığında oturumun “Şimdi tekrar dene” butonuyla sorun çözülmüş olabiliyor.

Telefona ulaşmaya çalışılıyor hatası

Birden fazla yerde veya tarayısı sekmesinde kullanılan oturumların açılmasında uyarı amaçlı çıkabilir. Netleştirmek için telefondan açık olan oturumların kapatılmasını öneriyoruz.

WhatsApp telefona ulaşmaya çalışılıyor
WhatsApp telefona ulaşmaya çalışılıyor

Telefonda internetin olmadığını belirten ve bilgi için bir seçenek sunulan alanda genel denenecek öneriler verilmekte. İnternet var ama bağlanmıyor daha sık görülmekte. Buradaki oturum sırasında kopukluk olması sebebi ile çıktığını düşünüyoruz ve tekrardan kodu okutulması gerekebilir.

Unutmadan çoklu bağlantılarda ve tarayıcılarda güvenlik risklerinden dolayı engel alabileceğinizi belirtelim. Böyle bir şeyle karşılaşırsanız bir şey yapmadan ilerleyen saatleri beklemeniz gerekecektir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bir şeye kalkışılmadan önce herkesi kapsıyor mu diye araştırılmasını öneririz. Tabi birden ayrı şehirde olan kişilerle görüşmeniz daha doğru olacak. Eğer geliştiricinin yeni bir versiyon çıkarmasıyla ortaya çıktığını düşünüyorsanız öncekilerden birine dönün ve iyileştirme yamasının çıkarılmasını bekleyiniz. Tabi bununla alakalı mıdır denemeden anlayamayız.

WhatsApp web ulaşmaya çalışılıyor sorunu

Telefona ulaşma sorunu yaşayanların klasik adımlara yönelmesi gerekiyor. Örnek açık olan tüm oturumların çıkışa atılması bu seçeneklerden biridir. Tabi oturumun kapatılması ve sürekli kullanılan telefonun kapalı olması da denenecek adımlardan.

Windows 10 veya Windows 11 kullanıcıların test etmeleri açısından hem Chrome ile hem WhatsApp uygulaması ile bilgisayarlarından denemeleri gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir