Yeni Nesil Moto 360’a Ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

Moto 360 Akıllı Saatin Teknik Özellikleri ve Fiyatı Sipariş Bilgilerinde Ortaya Çıktı

Akıllı saat modelleri arasında çıktığı ilk günden buyana popülerliğini yitirmeyen ve hala bir çok kişinin favori akıllı saati olan yuvarlak ekranlı Moto 360 modelinin çok yakında yeni varisi geliyor.

teknik destek

Bu konuda geçtiğimiz günlerde paylaştığımız “2’inci Nesil Moto 360 Akıllı Saat Ortaya Çıktı” başlıklı yazımı ilginizi çekebilir.

Şimdi, @evleaks tarafından iki farklı boyutlara sahip yeni nesil Moto 360 akıllı saat modeline ait yeni basın görselleri sızdırıldı.

yeni-nesil-moto-360-goruntu4
Yeni Nesil Moto 360’a Ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

Verilen bilgilere göre, yeni nesil Moto 360 akıllı saat modelinin Moto 360S (veya Moto 360 S) ve Moto 360L (veya Moto 360 2 L) isminde iki farklı boyuta sahip seçeneği olacağı söyleniyor.

Söylentilere göre yeni nesil Moto 360 modellerinde 375mAh boyutunda batarya yer alacak ve ekran boyutu ise 360×360 piksel çözünürlükte olacak.

IFA 2015 fuarında tanıtılması planlanan yeni nesil Moto 360 modellerinin önümüzdeki dönemde oldukça popüler akıllı saat modelleri arasında olacağını şimdiden tahmin etmek zor değil.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir