Yeni Nesil Moto 360’a Ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı saat modelleri arasında çıktığı ilk günden buyana popülerliğini yitirmeyen ve hala bir çok kişinin favori akıllı saati olan yuvarlak ekranlı Moto 360 modelinin çok yakında yeni varisi geliyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bu konuda geçtiğimiz günlerde paylaştığımız “2’inci Nesil Moto 360 Akıllı Saat Ortaya Çıktı” başlıklı yazımı ilginizi çekebilir.

Şimdi, @evleaks tarafından iki farklı boyutlara sahip yeni nesil Moto 360 akıllı saat modeline ait yeni basın görselleri sızdırıldı.

yeni-nesil-moto-360-goruntu4
Yeni Nesil Moto 360’a Ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

Verilen bilgilere göre, yeni nesil Moto 360 akıllı saat modelinin Moto 360S (veya Moto 360 S) ve Moto 360L (veya Moto 360 2 L) isminde iki farklı boyuta sahip seçeneği olacağı söyleniyor.

Söylentilere göre yeni nesil Moto 360 modellerinde 375mAh boyutunda batarya yer alacak ve ekran boyutu ise 360×360 piksel çözünürlükte olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

IFA 2015 fuarında tanıtılması planlanan yeni nesil Moto 360 modellerinin önümüzdeki dönemde oldukça popüler akıllı saat modelleri arasında olacağını şimdiden tahmin etmek zor değil.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir