Android 7.0 Nougat Motorola telefonlar için yayınlanacak

blank

Android 7.0 sürüm güncellemesi devam ediyor. Samsung, HTC, LG, Sony ve Motorola gibi büyük şirketler güncelleme listelerini yayınlamıştı. Şimdide Motorola listesini açıkladı.

teknik destek

Motorola, Android 7.0 güncellemesi alacak modelleri duyurdu. Moto G Plus, Play, Pure Edition, Moto X Style, Play, Force, Droid Turbo 2, Droid Maxx 2, Moto Z Play, Droid, Force Droid ve Google Nexus 6 listede yerini aldı.

Google’ nin kısa süre önce yayınladığı Android 7.0 Nougat güncellemesi, Android One ve Nexus cihazlara gelmişti. Şimdide Motorola modellerine geliyor. 

Android 7.0 Nougat Motorola telefonlar için yayınlanacak

Google’ nin çalışmalarını tamamlamasıyle cihaz üretici firmaları kolları sıvamıştı. Bir çok popüler markalar Android 7.0 güncelleme tarihlerini ve model listelerini duyurmuştu. 2016 Yılı sonuna kadar çok sayıda üretici Android 7.0′ a geçmiş olacak. Bazı üreticiler bazı modellerin güncellemesini 2017 ilk çeyreğine bıraktı.

Bu firmalardan biri olan Motorola, yaptığı resmi açıklama ile Android Nougat güncellemesini alacak modelleri duyurdu. Hangi Motorola modelleri Android Nougat alacak? Motorola tarafından yayınlanan liste şu şekilde:

Android 7.0 Nougat alacak Motorola telefon modelleri

Dörtüncü jenerasyon Moto G, Moto G Plus, Play, Pure Edition, Moto X Style, Play, Force, Droid Turbo 2, Droid Maxx 2, Moto Z, Moto Z Play, Droid, Force Droid ve Google Nexus 6.

Android 7.0 Nougat Motorola telefonlar için yayınlanacak


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 11:08

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!