Android için Güncellenen Gmail, Görüntüleri Otomatik Görüntüleme Özelliğine Kavuştu!

blank

Her geçen gün Android tarafındaki yerleşik uygulamalarını güncelleyerek, kullanıcılara daha rahat ve basit bir kullanım deneyimi vaat eden Google, popüler mail uygulaması Gmail için yeni bir güncelleme başlattı. Güncelleme neticesinde 4.7.2 numarala sürüme kavuşan uygulamaya geçtiğimiz ay masaüstü sürümüne dâhil edilen “e-postalarda fotoğrafları otomatik görüntüle” özelliği getirildi. Bu özellik sayesinde kullanıcı e-postalarda yer alan görselleri isteğe bağlı olarak görebilecek. İsteğe bağlı diyoruz çünkü Google fotoğrafların görüntülenmesi seçeneği tamamen kullanıcıların seçimine bırakıyor. Dilerseniz Ayarlar menüsünden seçeneği aktif ya da pasif duruma getirebiliyorsunuz.

teknik destek

Google ayrıca Gmail’de görüntülenen görselleri kendi sunucu üzerinden yeniden oluştururken, bu sayede oluşacak zararlı yazılımların da önüne geçmiş oluyor. Güncellemenin şu an başka önemli bir özellik getirmediği görülüyor. Yine de Google uygulama içeriğinde ufak çaplı iyileştirmeler yapmıştır. Gmail uygulamasına buradan erişebilirsiniz. Eğer güncelleme henüz size ulaşmadıysa APK dosyasını alt bölümde yer alan kaynaklardan indirerek en güncel Gmail uygulamasın kurulumunu elle yapabilirsiniz.

gmail

kaynak: Androidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!