Android M’in Hangi Şekerleme İsmi Olacağı Belli Oluyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google’ın mobil işletim sistemi Android‘in her yeni sürümünde alfabetik olarak kullandığı şekerleme isimlerinde, Jelly Bean, KitKat ve Lollipop‘tan sonra, şimdi sırada gizemini halen korumaya devam eden ve yüzlerce milyon Android kullanıcısının merakla beklediği yeni Andorid M‘in hangi şekerleme ismiyle geleceği çok yakında belli olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Mayıs ayı içerisinde Google I/O‘da resmi olarak tanıtılan Android M‘den sonra, Geliştirici Önizleme sürümleri yayınlanmaya devam etmiş ve son olarak Android M Developer Preview 2 versiyonu yayınlanmış ve 3’üncü güncelleme ertelenmişti.

Söylentiler, 3’üncü güncelleme ertelenmiş olsa da, ondan sonra Android M‘in tam sürümünün kısa süre içerisinde yayınlanacağı yönünde.

Google, şimdi hazırladığı yeni videoda, Andorid M‘in hangi isme sahip olacağına yönelik sorular sorarken, videonun sonunda da yeni şekerlemenin hazırlandığını gösteriyor.

Marsmallows ağırlıklı olmak üzere, Milkshake, Muffin, Maple Syrup, Marpizan, Moon Pie gibi şekerleme isimlerinin olması beklenen Andorid M‘in tam isminin 1 hafta içerisinde Android kullanıcılarıyla paylaşılacağı belirtiliyor. Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

oFu7g6mxq0A” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak