Android telefonda eski sürüme nasıl dönülür

LG, Sony, Samsung ve Huawei eski sürüme nasıl geri dönülür? Android eski sürüme nasıl dönülür 5.0, Android 6.0, Android 7.0 ve Android 8.0 eski sürümü geri alma nasıl yapılır kısa bilgilendirme.

Android telefonda eski sürüme nasıl dönülür
müşteri hizmetleri

Android tablet ve telefonlarda gelen son güncellemeyi beğenmeyenler önceki sürüme geri dönmek için yol arayışına geçiyor. Acaba Android 7.0' a geri dönülebilir mi veya Android 8.0' a geri dönülebilir mi? Evet mümkün, ama otomatik gibi yollarla mümkün değil. Manuel olarak ROM atmanız gerekmekte. Bu işlemde cihazda yer almış tüm dosyalar, Whatsapp, sms mesajları, rehber, fotoğraflarınız ve videolarınız silinecektir. Yani biraz zahmetli iş.

Telefonda eski sürüme geri dönme

Çoğu telefon markaları için ROM indirme sitesi sammobile.com' da cihaz model numarası ile aratark orjinal ve özel ROM' lara ulaşabilirsiniz.

cep telefonunuzu daha önce Rootlama yapmadıysanız Rootlama yaparak, Sammobile sitesinde yer alan yüklemek istediğini ROM' u indirip Odin programo ile telefona yükleyebilirsiniz. Bu işlem garantili cihazlarda garantinin kalkmasına neden olabilir. Aynı zamanda yanlış bir işlem yapıldığında cihaz açılmayabilir.

Root nedir Root erişimi ve yararları, Mobil Odin ile Android ROM yazılım yüklemek ve Galaxy S5 S6 ROM nereden indiririm ve ROM nasıl yüklerim yazılarımızı incelemenizi öneririm.

Android eski sürüme nasıl dönülür

Android' in eski sürümüne dönmek için sıfırdan ROM yüklenmesi gerekebilir. Bunun için sitemizde ROM yükleme programlarını inceleyebilirsiniz.

Orjinal sürüme dönmek için genelde Odin yazılımı tercih edilmekte. ROM atarken yanlış bir adım cihazın açılmaması gibi bir soruna neden olabilir. Bu gibi durumlarda tekrar yeniden kurulum denenmesi gerekiyor.

Yükleme sorunları için önerilen yardım hattı veya cihaz müşteri hizmetleri aranabilir. 

Android telefonda eski sürüme nasıl dönülür

Android eski sürüme geri dönme programları

LG Mobile Support Tool yani LG Bridge nedir? LG' nin telefonları için genel güncellemeleri yani yazılım güncellemelerini yapmayı sağlayan bir yazılım. Birde LG PC Suite adlı programla da cihaz yönetimi ve yedeklemeyi yapabilirsiniz.

Sony Xperia Companion nedir? Sony' nin cihazlarının yedeğini almak, onarımda bulunmak ve genel yazılım güncellemelerini yapmak için kullanılan bir program.

Sony Xperia Flash Tool nedir? Sony Xperia orjinal yazılıma geri dönme! Sony yazılımı flaş etmek için tercih edilen bir yazılım. Bu yazılımın en önemli özelliği özel ROM yüklenen cihazı orjinal Sony yazılıma geri döndürmek için kullanılır.

Huawei HiSuite nedir? Huawei' nin bu programı ile uygulamaları yönetme, ekran görüntüsünü aktarma, yedek alımı, çoklu mesaj gönderimi, onarım ve Huawei yazılım güncelleme.

Samsung Smart Switch Mobile nedir? Veri transferleri, yedekleme, fonksiyon desteği ve yazılım güncelleme desteği

Android eski sürüme geri dönme programlarıAndroid eski sürüme nasıl dönülürTelefonda eski sürüme geri dönmesamsung eski sürüme geri dönmesony eski sürüme geri dönme

Odin: Çoğu Android telefonun yazılımını manuel bu programla yüklenir. ROM atmak dendiğinde ilk gelen yazılımlardan biri.

Android telefonda eski sürüme nasıl dönülür? Android 5.0 ve Android 6.0 eski sürüme geri dönme geri alma nasıl yapılır? Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8 ve Galaxy S9 geri dönmek için detaylar haberimizde... 

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ufuk
Ufuk - 1 yıl Önce

Eski surume nasl donebilirz telefonu mafetti bu surum

Selamun aleykum
Selamun aleykum - 2 yıl Önce

Eski j7 sürümüne nasıl geri alabilirim acil

A.S
A.S @Selamun aleykum - 2 yıl Önce

Geri dönülmüyor manuel ROM atılması gerekir.

Süleyman
Süleyman - 2 yıl Önce

Sürümü indirecez

Habibe özcan
Habibe özcan - 2 yıl Önce

Eski sürüme geri dönmwk istiyorm çok pişmanım yeni sürümü indirdğim için geri dönüşü yokmu

Tayfun
Tayfun - 2 yıl Önce

Benim j7 core yazlim guncelleme yaptim sorun yasiyorum bunu bana yardimci olursaniz sevinirim

özkan
özkan - 2 yıl Önce

Galax J7 prime telefonuma Oreoyu yükledikten sonra wifi kesilmeye başladı. Çözüm için ne önerirsiniz?

Aci
Aci - 2 yıl Önce

Ya yardımcı olursanız memnun olurum. Galax J7 prime telefonum ısinmaya ve birazcık uyuz edip şarzı sömür meye basladı. Bu işin nasil yapildigini felan daha ayrıntılı anlatırsanız sevinirim.

Galaxy J7 ısınma şarj sorunu
Galaxy J7 ısınma şarj sorunu @Aci - 2 yıl Önce

Ne zamandan beri bu sorun var ve değişen parça veya yazılım atılması gibi işlemlerden sonra mı?

Genel cihaz listesi
Genel cihaz listesi - 2 yıl Önce

Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 A9, Note 2, Note 3, Note 4, Note 5, Galaxy S7 Edge, S7, S6 Edge+, S6, Active, Neo, S5 Active,Sports LTE A, S4 Duos, HTC, LG G2 G3 G4 G5 ve Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 serisi aynı kanaldan.

Neslihan
Neslihan - 2 yıl Önce

Tlf tema indirdim simdi yeni tema yi kaldiramiyorum reklam iceriyor yardim edebilirmisiniz

Osman
Osman - 2 yıl Önce

Telefonum esiki

Sevda avdan
Sevda avdan - 2 yıl Önce

Not 3 eski istigramimi nasılgeri getirin bana yardımcı olun şifremi unutum

Sevda
Sevda - 3 yıl Önce

Samsung galaxyA72017 eski surumu geri istiyorum

Sevda
Sevda - 3 yıl Önce

Samsung galaxy A72017 eski sürü.unu geri istiyorum

Hatun
Hatun - 3 yıl Önce

Eski sürüme geri dönmek istiyorum lanet kalsin !!

İsmail
İsmail - 3 yıl Önce

J7 pro gecen guncelleme geldi ne wi fi baglaniyor ne bisi ediyor 6 da telefo daha hizliydi rehber açılırken bike önce ekran beyazliyor sonra rehber geliyor lanet gitsin böyle yazilima


Teknoloji haberleri