NEO coin alınır mı ve nereden alınır?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

NEO coin, kripto paraları arasında bilinen ve yüksek kazançlı olarak görülen bir coin' dir. Her ne kadar tüm paralarda bir aydır aşırı bir düşüş olsa da hala yatırım yapılıyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

almalı mıyım ve nereden alınır?

NEO, merkezi Şangay’da yer alan Onchain firması tarafından geliştirilmiş kripto para birimidir. İlk çıktığı dönemde Antshares adı ile piyasada işleme giren NEO Coin, akıllı sözleşmeler üzerinden çalışır. NEO Coin ile yapılan işlemlerde akıllı sözleşmeler devreye alınarak her iki yatırımcı tarafı için güvenlik sağlanır. İş kanıtını deftere ekleyen sözleşmeler, kullanıcılardan ilgi görür. Çin’in Ethereum platformu olarak görülen Neo platformunun yerel kripto para birimidir. Çok sayıda bilindik para borsalarında işleme girdiğini biliyoruz.

Bir şey yapmadan önce alacağınız paranın,işlem yapılacak yerin ve komisyon oranlarının araştırılması gerekiyor. Yapılan yorumların bir kısmı reklam için kullanıldığında dolayı dikkat etmenizi öneririz.

NEO nereden alınır?

Alınabilecek yerlerden bazıları, Bittrex, Binance, Huobi Global ve Poloniex gibi işlem hacminin geniş çapta olduğu yerleden. Bu borsalarda hesaba sahip olan yatırımcılar NEO Coin’i satabilir veya diğer kripto para birimleri ile takas edebilirler. Merkeziyetsiz yapıda olan ve global kripto para borsalarında yer almasına bağlı olarak yüksek erişilebilirlik özelliğine sahiptir.

Almayı düşünenler için, ilgili listede herhangi biriyle işlem yapacakların tercih edecekleri alandaki artıların ve eksilerin karşılaştırılması gerekiyor. Sonrasında karar verildiyse hesap açma adımına geçelim. Açılan hesabı aktifleştirmek için borsanın yönelttiği kimlikli tanımlama adımları izlenmelidir. Ardından hesaba para yatırılmalıdır. Alım işlemlerinin anlık düzgün işlediğini test etmeyi ihmal etmeyiniz. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Borsaların bu alanından NEO Coin paritesi ve anlık fiyat değeri görülüp, alım emri rahatlıkla verilir. Alınan miktarı ise hesabınıza bağlı olan sanal cüzdanda görüntülenir.

Kullanılan alanlar bazıları şunlardır: Akıllı kontraktları devreye sokmak için ödeme yapmak, Bu sözleşmeler üzerinden güvenli alım-satım ve transfer yapmak, Kripto para cüzdanlarından transfer yapmak ve düşük masraf ödemek, Transferi sınır ötesine geleneksel bankacılık masraflarından daha ucuz yapmak, Neo ağında alınan karalara yön vermek amacıyla oy hakkını kullanmak, Tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmek için NEO Coin kullanılır.

NEO coin alınır mı ve nereden alınır?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir