HTC 4G LTE sistem hatası nasıl düzeltilir?

Sistem hatası nedir? Android telefonda sistem hatası alıyorum. HTC 4G LTE telefonlarda oluşan hatalardan birisi sistem hatası nasıl çözülür ? Bu sorunun cevabı bu haberimizde…

Mobil sektörü ülkemizde gittikçe gelişen ve büyüyen bir sektördür. Artık insanlar bilgisayar üzerinden internet gezintisi yapmayı neredeyse akıllı telefonlar yüzünden unuttular 🙂 Durum ve ahval bu haldeyken bir çok akıllı telefon markası ortaya çıkmaya başladı.

Kimi eskilerden beri olu kendini yenileyerek piyasaya girerken kimide yeni bir marka oluşturup piyasada yer alamaya çalışmakatadır. İşte o markalardan biri olan ve eskiden beri tanıdığımız HTC markasına ait bir teknolojik sorunu çözüme kavuşturmaya çalışacağız.

HTC 4G LTE modelinde yaşanan ve forum sitelerinde yeralan hatalardan birisi “sistem hatası” sorununu nasıl çözebileceğinizi anlatacağız.

HTC 4G LTE sistem hatası

HTC 4G LTE sistem hatası nasıl düzeltilir?

HTC 4G Lte modelinde yaşanan yukarıdaki hatayı alan takipçilerimiz için yapmanız gereken akıllı telefonunuza yeniden işletim sistemini kurmanız gerekmektedir. HTC telefonuna ait resmi sürüm uygulamasını bulup yüklemenizi tavsiye ederiz. Peki HTC telefonlara ait stock rom sürümü nereden ve nasıl bulabiliriz ?

HTC telefonunuza ait resmi sürümü aşağıdaki linke tıkladığınızda istediğiniz HTC modeline ait işletim sistemini bulabilirsiniz. htc.com/us/support/rom-downloads.html

Yukarıdaki linkten HTC 4G LTE modeline ait stock room dosyasını indirdikten sonra yine HTC sitesinden ( htc.com/us/support/software/htc-sync-manager.aspx ) HTC Sync yazılımını indriniz. Ayrıca bilgisayarınızada java uygulamasınında yüklü olduğundan emin olunuz.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2017, 00:56