Samsung, Yeni Reklam Filminde Apple iPhone Hayranlarıyla Dalga Geçti! (Güncelleme)

Apple cihazlarının piyasaya çıkışları sırasında mağazalar önünde uzun kuyrukların oluştuğunu çok görmüş, duymuşuzdur. İnsanlar, mağaza önlerinde kamp yapıp, saatler, hatta günlerce önemli değişimler içermeyen iPhone 4S gibi bir cihaza sahip olan ilk şanslı kullanıcılardan biri olmak için beklerler. Marka bağlılığı, kültür, gerçek tercih ya da her ne derseniz deyin, Apple hayranları bir markanın peşinden körü körüne gitmeye meyillidir.

Apple, teknik özellikler bakımından Android standartlarının bir yıl gerisinden gelmesine rağmen hayranlarının bir marka uğruna katlandıkları şeylere anlam vermeye çalışıyoruz. Üstelik cihazların önemli bir kısmı üreticinin kendi memleketi olan Amerika‘da satılırken, 4G gibi oldukça yaygınlaşmış bir iletişim teknolojisine destek verilmiyor. iPhone’un gerçekten hızılı ve stabil bir yazılımla geldiği doğrudur, bu konuda Apple iyi iş çıkarmıştır. Fakat bu güzel yazılımı kullanacak donanım nerede? İşte Samsung‘un yeni reklam filmi tam da bu konuya parmak basıyor!

Apple’ın yeni akıllı telefonunu almak için sıra bekleyen iPhone kullanıcılarını konu alan reklam, Samsung tarafından resmi olarak yayınlamamış olmasına karşın gerçek bir reklam gibi görünüyor. Her kim yapmış olursa olsun, bu reklam filminin sizi eğlendireceğine eminiz.

Apple hayranlarının diğer markalara nasıl ön yargılı yaklaştığını ortaya koyan video, Amerika’nın üç büyük operatörü için sunulan Samsung Galaxy S II modellerinin reklamını yapıyor. Ne bekliyorsunuz, gelecek büyük cihaz zaten burada!

Samsung’un yeni Galaxy S II reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.