Android Turkiye Tüm Android Severler İçin Kendi Oyununu Hazırlıyor!

Android Turkiye Tüm Android Severler İçin Kendi Oyununu Hazırlıyor!
müşteri hizmetleri

Değerli Android Severler,

Ülkemizde Android için atılmış en büyük adım olarak gördüğümüz AndroidTurkiye ve bağlantılı projelerini sizlere aralıklarla duyurmuştuk.

Çok yakında da bu servislerimize Türk uygulama geliştiricileri için hazırladığımız Uygulama Marketi projemiz ve android telefonlarını ikinci el satmak isteyenler için hazırladığımız ikinci el android satış mağazamız da eklenecektir. Bizlere verdiğiniz ilgi ve destek için hepinize tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Şimdi sizlere Android Dünya'sına katkısının olacağını düşündüğümüz bir başka projemizi, Android ve iPhone platformu için geliştirdiğimiz oyunumuzdan biraz bahsedeceğiz.

Oyunumuz uzay konseptinde, gerçekçi fizik etkileşimini yapay zekayla birleştirip, heyecan ve eğlenceye dönüştüren bir türde olacak olup, aksiyon ve puzzle modlarıyla iki farklı oyun oynanabilme özelliğine sahip.

Türk uygulama ve oyun geliştiricilerine örnek olacak olan oyunumuz, arasında Türkçe'nin de bulunduğu 6 farklı dil seçeneğiyle gelecek.

Yaklaşık 5 aydır üzerinde çalıştığımız oyunumuzun, Temmuz sonuna kadar Play Store ve AppStore'da 0.99$'dan yerini alması hedeflenmektedir.

Aşağıda oyunumuzun bazı ekran görüntülerini görebilirsiniz;

Puzzle Modu:

Aksiyon Modu:

Çok yakında sizler için oyunumuz hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi vereceğiz. Şimdiden herkese hayırlı olması dileğiyle.