Apple Store Türkiye’nin Açılışı Videolu Anlatımla Bu Haberimizde

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Apple Store Türkiye Cumartesi günü saat 10:00’da kapılarını Türk tüketicilere açtı. Tüm dünyada görülen Apple Store açılışlarından bile daha büyük bir coşku ile açılan Apple Store Türkiye’ye hayırlı olsun diyerek, bol satışlar diliyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple Store Türkiye’nin açılışının tehlikeye girdiği ile ilgili dedikodular açılışın 2 kez ertelenmesiyle ayyuka çıkmış Tim Cook’un ülkemize geldiğinde yaptığı açıklama ile de bu dedikodular son bulmuştu. Tim Cook “Türkiye’de ki mağazamızla çok gurur duyuyoruz, bittiğinde mükemmel bir mağazaya daha sahip olacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Bekleyiş geçtiğimiz hafta sonu sona erdi ve Apple 450 davetlisinin katıldığı özel bir lansman ile açılışını yaparak müşterilerine bilgili teknik elemanları ile hizmet vermeye başladı. Açılışta çekilen tanıtım videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.,

m4bQxN-bXFQ” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

gSLUfGZ8fWg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kaynak: iphonehacks

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak