CES 2015’teki En Güzel Akıllı Saat Android Wear Yerine webOS Kullanıyor!

Dün CES fuarında görüntülenen LG’nin Audi için özel olarak yaptığı akıllı saat sizlere burada duyurmuştuk. Audi’nin henüz prototip olduğunu söylediği LG’nin akıllı saati, zarifliğiyle ve şıklığıyla görenleri adeta büyüledi.

Andronova

Henüz LG tarafından resmi olarak duyurulmayan bu akıllı saatin en çok merak edilen şeyi ise kullandığı işletim sistemiyle. Android Wear’mı yoksa başka bir işletim sistemi mi kullanıyor derken, soru cevabını nihayet buldu. LG’nin Audi için ürettiği bu harika görünümlü akıllı saat “maalesef” Android Wear yerine LG’nin açık kaynak kodlu webOS’u kullanıyor.

Görünüşe geçtiğimiz günlerde webOS’un giyilebilir cihazlara uyarlanacağını söyleyen LG, akıllı saatler için webOS’u entegre etmeyi başarmış bile. Samsung’un yolundan giden LG, umarım Android’in ona getirdiklerini unutmaz ve pazarın %70’inden fazlasına hitap eden bu devasa kullanıcı kitlesini üzecek hamleler atmaz.

Aşağıdaki videoda LG’nin Audi için ürettiği akıllı saati izleyebilirsiniz:

_EGRJPNZvX4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın