Çin tasarımı telefon Honor 6A geliyor!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Çin' in yeni kendi tasarımı olan Honor akıllı cep telefonu yakında satışa çıkıyor. Hem donanımsal açıdan hemde fiyatı açısından memnun etmesi beklenen modelin Türkiye fiyatı ne olacak?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Çin üreticileri tarafından yepyeni bir tasarım geliyor. Honor 6A adıyla tanınan ve çok yakın zamanda Çin’de ortaya çıkacak olan tasarım, akıllı telefon trendlerini yenileyen tasarımı ile göz alıyor. Hiçbir üreticileri 6a tasarımı ile geliyor. Dev firma, adından söz ettirecek yeni tasarımı ile oldukça şık bir telefon tasarladı. Modeli tanıtan firma, oldukça kullanışlı olan bu cihazı pazara çıkarmaya hazırlanıyor. Fiyat uygunluğu ve kalite üstünlüğü ile adından söz ettiren yeni tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor.

Metal kasa Honor 6A özellikleri

Basın duyurusu ile tanıtılan cihaz, metal kasası ile dikkatleri üzerine topladı. Performans açısından kaliteli dokusu ve tasarım şıklığı cihazın şimdiden rağbet göreceğinin göstergesi oldu.

Honor, 720P üstün çözünürlüğü ve 5.0 inç tasarımlı ekran özelliği ile dikkat çekiyor. 13Mp kamera yapısı ve 5mp ön kamerası ile oldukça kaliteli bir fotoğraf çekimi sağlıyor. Parmak okuyucu özelliği bulunuyor. Çift sim özelliği ile oldukça kapasiteli bir destek sağlıyor. Ram ve hafızası ile oldukça kaliteli bir duruş sergileyen Honor6A kapasitesi ile etkiliyor.

Çok uygun bir fiyat tablosu ile ortaya çıkan telefon yakın zamanda Türkiye’de de uygun fiyatlarla kendini göstereceği söylendi. Çin’de heyecanla telefon satış zamanı bekleniyor. Üstün tasarımları, kamera özellikleri ve uygun fiyatı ile oldukça dikkat çekici bulunan telefon sabırsızlıkla bekleniyor. Hafıza ve kamera özellikleri ile uygun fiyat tablosu satışların beklenen düzeyin üzerinde olacağını belirtiyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir