E-Devlette ödeme sistemi dönemi başlıyor

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

E-Devlette artık ödemede yapılabilecek. Peki e-Devlet ödeme sistemi nedir, ödeme sistemi neleri kapsayacak ve ödeme sistemi ne zaman gelecek? Tüm detayları haber sitemizde.

Ad imageAd image

E-Devlet üzerinden milyonlarca kullanıcı bir çok işlem yapabiliyordu. Yeni getirilecek olan özellik ile artık E devlet üzerinden ödeme de yapılabilecek. E devlet ödeme sistemi neleri kapsıyor, detaylar haberimizde. 

E-Devlet ile ilgili yapılan olan açıklamada artık yeni dönem ile birlikte kullanıcılar ödeme de yapabilecekler. E-devlette şuanda Ssk sorgulama, öğrenci işleri, askerlik belgeleri, Trafik cezaları, vergi borçları, öğrenim kredisi, bankacılık işlemleri gibi birçok işlemi içerisinde barındıran yeni düzenlemede ödemeler de gerçekleştirilebilecek. 

E devlet ödeme sistemi ile şuanda trafik cezaları, borç bilgileri, vergi borcu ve vergi sorgulama gibi tüm detaylar yer alıyor. E devlet yeni düzenleme ile güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra ödeme sistemini başlatacaklarını duyurdu. 

Yeni yapılacak düzenlemede ödemelerin daha güvenilir ve kolay yapılabilmesi için düzenlemelerin devam ettiğini duyurdu. Yapılan son açıklama ile mobil ödeme, kredi kartı havale gibi işlemlerin E- devlet sistemine işleneceğini duyurdu. 

Ad imageAd image

E Devlet ödeme sistemi

E-devlette yapılan bu yeni düzenleme ile kullanıcılar internet üzerinden birçok işlemi yapabilir hale gelecek. Güvenli ve çok içerikli bir portal hazırladıklarını belirten yetkililer gün geçtikçe kullanıcı sayısının da arttığını sözlerine ekledi. 

E-Devlette ödeme sistemi dönemi başlıyor


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 01:10

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe