Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

Facebook üzerinden canlı yayın yaparken kişi nasıl engellenir? Canlı yayında kişi engelleme / izleyici engelleme ve yorum engelleme nasıl yapılır kısaca ama öz anlattık.

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek
müşteri hizmetleri

Facebook' ta canlı yayın sırasında kişi nasıl engellenir? Facebook canlı yayında kişi engelleme. Facebook' ta canlı yayında kişi engelleme izleyici yorum engellemek için engelle özelliğini kullanınız.

iOS iPhone veya Android cep telefondan Facebook uygulamasını açınız. Facebook hesabınızdan Zaman Tüneli, Haber Kaynağı veya Facebook sayfanıza tıklayınız. Yayınla yazısına dokunup bir açıklama girip canlı yayına geç seçeneğine dokununuz. Yayını durdurmak için bitir yazısına dokunun.

Facebook canlı yayın şuan için 90 dakikadan fazla olamaz. Ama kısa süre sonra 24 saat canlı yayın yapılabilecek. Haberi detayı buradan Facebook 24 saat canlı yayın özelliği inceleyebilirsiniz. Yayınınız bittiği zaman canlı yayın videosu zaman tünelinizde kalır. 

Facebook canlı yayında kişi engelleme

Facebook' ta canlı yayında bir izleyiciyi engellemek istiyorsanız, yorum yapan kişinin yorumu yanında yer alan profil simgesine dokunup "Engelle" seçeneğine dokununuz. Aynı şekilde engelleme yaptığınız kişinin engellemesini kaldırabilirsiniz. 

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

Engelleme hatası alırsanız oturumu kapatıp tekrar hesap girişi yapıp yeniden deneyiniz. Birde başka cihazlardan deneyebilirsiniz. İnternette kısıtlı profilde kullanılıyorsa sorun olabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:30
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman yavuz
Osman yavuz - 2 yıl Önce

Canli yayin yapamiyorum lutfen yardimci olun

Esin yildirim
Esin yildirim - 2 yıl Önce

Faceden canli yayin yapamiyorum lutfen engelu kaldirirmisiniz

Esin yildirim
Esin yildirim - 2 yıl Önce

Canli yayin yapamiyorum faceden kaldirirmisiniz

Vura
Vura - 2 yıl Önce

Canlı yayın yaparken engel yidim.n olur kaldırın herseyi anladim

Birol Ellibeş Cakir
Birol Ellibeş Cakir - 3 yıl Önce

Merhaba canlı yayın yapamıyorum engellenmiş durumdayım ama kurallara uygun olmayan bir paylasim veya konuşma yapmadım nedenini bilmiyorum...sizlerden ricam engelimin kaldırılmasıni arz ediyorum..annem babamla turkiyede canlı olarak görüşüyoruz saygılar