Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

Facebook üzerinden canlı yayın yaparken kişi nasıl engellenir? Canlı yayında kişi engelleme / izleyici engelleme ve yorum engelleme nasıl yapılır kısaca ama öz anlattık.

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek
müşteri hizmetleri

Facebook' ta canlı yayın sırasında kişi nasıl engellenir? Facebook canlı yayında kişi engelleme. Facebook' ta canlı yayında kişi engelleme izleyici yorum engellemek için engelle özelliğini kullanınız.

iOS iPhone veya Android cep telefondan Facebook uygulamasını açınız. Facebook hesabınızdan Zaman Tüneli, Haber Kaynağı veya Facebook sayfanıza tıklayınız. Yayınla yazısına dokunup bir açıklama girip canlı yayına geç seçeneğine dokununuz. Yayını durdurmak için bitir yazısına dokunun.

Facebook canlı yayın şuan için 90 dakikadan fazla olamaz. Ama kısa süre sonra 24 saat canlı yayın yapılabilecek. Haberi detayı buradan Facebook 24 saat canlı yayın özelliği inceleyebilirsiniz. Yayınınız bittiği zaman canlı yayın videosu zaman tünelinizde kalır. 

Facebook canlı yayında kişi engelleme

Facebook' ta canlı yayında bir izleyiciyi engellemek istiyorsanız, yorum yapan kişinin yorumu yanında yer alan profil simgesine dokunup "Engelle" seçeneğine dokununuz. Aynı şekilde engelleme yaptığınız kişinin engellemesini kaldırabilirsiniz. 

Facebook canlı yayında kişi engelleme izleyici engellemek

Engelleme hatası alırsanız oturumu kapatıp tekrar hesap girişi yapıp yeniden deneyiniz. Birde başka cihazlardan deneyebilirsiniz. İnternette kısıtlı profilde kullanılıyorsa sorun olabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:30
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE