Facebook hesabımı dondurdum açamıyorum kullanıcı yok diyor

Facebook dondurdum böyle bir kullanıcı yok diyor çözümü için ne yapmalıyım? Facebook hesabımı dondurdum açmak istediğimde kullanıcı yok çıkıyor dondurulan hesap açılmıyor.

Facebook hesabımı dondurdum açamıyorum kullanıcı yok diyor
müşteri hizmetleri

Facebook' un hataları aynı şekilde instagram' da da ortaya çıkmakta. Malum aynı yerden yönetiliyor. Ama Facebook, instagram gibi sorunlara daha fazla duyarsız değil. En azından biz bu şekilde görüyoruz. Bunun nedeni yeterzi yardım seçeneklerinin olmaması. Instagra'ın sayfasına girdiğinizde destek konularının sınırlı olduğu ve başvuru yapacağınız adreslerin yetersiz olduğunu görüyorsunuz. Bu sorun yıllardır devam etmekte. İlk zamanlar şu an ki gibi çok fazla hata mesajı yoktur. Kullanıcı sayısı arttıkca bu hataların sayısıda arttı.

Gelelim Facebook' ta ki ilginç bir sorunu. Facebook hesabını kapattım sonra tekrar açtığımda "böyle bir kullanıcı yok" veya "böyle bir kullanıcı bulunamadı" hatası çıkmakta. Hesaplarını donduran bazı kişilerde "kullanıcı yok hatası" ile karşılaşmakta. Sorun hala net anlaşılması. Neden böyle bir hatayla karşılaşılıyor kesin açıklamasına ulaşamazsınız. Ama bizim bir tahminimiz var! Bu hatanın nedeni hesabın askıda kalması olabilir. Bunu başka alanlarda gördük. Örnek hattın faturası ödenmediğinden belli bir süre sonra iki tarafada aramalar kapatılır. Daha sonra ödeme yapıldığında açılmaz. Müşteri hizmetlerini ararsınız işlem yapar ama açılmayabilir. Hat resetlemesi yapılır bazen açılır bazende hala askıda kalır. İşte buna benzer başka alanlarda da bu şekilde bir hatayla karşılaştığımızdan bu durumda buna benzer olabilir. Facebook hesabımı dondurdum açamıyorum çözümü için neler yapılması gerekli hadi birlikte bir göz atalım!

Facebook hesabımı dondurdum açamıyorum kullanıcı yok diyor

Facebook dondurulan hesap açılmıyor çözümü

  1. Başka internet ağından deneyin.
  2. Başka telefondan ve bilgisayaradan da deneyin.
  3. Hesap dondurma süresi çok uzun olmuş olabilir mi net tarihine bakabiliyor musunuz.
  4. VPN kullanım bir de bu şekilde deneyiniz.
  5. Facebook kapatılan hesabı açma yazımızdaki kırmızıyla belirtilen adresten hesabı test ediniz. Bu adresin amaçı kapatılan hesabın açılması için iletişime geçilmesi.
  6. Eğer beşinci seçenekteki işe yaramadıysa facebook müşteri hizmetleri yazımızdaki iletişim formlarındaki seçenekleri deneyin.

Facebook' a gönderdiğiniz talep genel itibaren bir hafta içerisinde dönüş yapılması gerekmekte. Aksı durumlarda biz öneri olarak haftada bir birden çok başvuru gönderilmesini öneririz.

Facebook dondurulan hesap açılmıyor ise bunun bir diğer nedeni de belki çok sık açma kapatma denediyseniz oluşan bir hata veya güvenlik nedeniyle erişim kapatılmış olabilir. Tabi bu işlemler farklı yerlerden de yapıyorsanız.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 16:10
müşteri hizmetleri