Facebook uygulaması indir Facebook Lite nedir ne işe yarar

banner186

Facebook' ta hızlı fotoğraf ve video nasıl yüklenir? Video izlerken duraklama oluyor. Video izleme sorunu için çözüm. Facebook uygulaması indir Facebook Lite nedir ne işe yarar?

Facebook uygulaması indir Facebook Lite nedir ne işe yarar
Müşteri Hizmetleri 17 Eylül 2016 Cumartesi 12:41

banner192

Facebook' ta video izleme donma duraklama sorunu için çözüm nedir? Facebook' ta sorunsuz nasıl video izlenir? Facebook hesabında hızlı video nasıl yüklenir? Facebook' ta fotoğraf yükleme sorunu hatası alıyorum.

Facebook Lite uygulaması nedir?
Facebook' un resmi uygulamasıdır. Facebook' un normal uygulaması ağır çalıştığından ve mobil internet veri tüketimi çok yaptığından Facebook tarafından bu uygulama çıkarıldı. 


Facebook uygulaması indir APK Android


Facebook uygulaması indir Facebook Lite nedir ne işe yarar

Uygulama küçük dosya boyutuna sahip olduğundan hem hızlı yüklenir hemde çok az yer kaplar. Facebook Lite ile paylaşımlar daha hızlı açılır.

Facebook Lite uygulaması, paylaşacağınız fotoğraf veya video' yu hızlı bir şekilde yükler. Hem az veri tüketir hemde hızlı çalışır. Uygulama aynı zamanda düşük internet bağlantılarında sorunsuz çalışır.

Facebook' ta yapılan paylaşımlar ve etkinlikte 2G, 3G ve 4.5G (LTE) internet bağlantılarında sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Facebook Lite uygulaması özellikle Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletler için özel olarak tasarlanmıştır. Kontrolsüz internet paket veri kullanımını engelleyerek daha az veri kullanımı ile erişim yapmanızı sağlar.

Facebook Lite uygulaması aynı zamanda bağlantı zayıflığı nedeniyle internet bağlantı kopmalarını da önler. Sizde Android cihaza sahipseniz ve internet paketinin hızlı bir şekilde bitmesini istemiyorsanız, bu uygulamayı denemenizi öneririm.

Facebook Lite uygulamasını Android cihazların resmi mağaza uygulaması Google Play Store' den bu adresten play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Facebook uygulaması indir Facebook Lite nedir ne işe yarar


Facebook indir apk android
 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×