Facebook versiyonu için alternatif yükleme

blank

Facebook uygulamasını yani bazılarının dediği şekil Face son sürümü Samsung ve çok sayıda telefon markası için nasıl indirilir ve yüklenir kısa bir bildirimiz olacak.

teknik destek

Facebook’ u cep telefonda ve tablette daha kolay kullanmak için Facebook Mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Uygulamayı yüklemeden önce yazımızı tamamen okumanızı öneririm.

Dünyada en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi Facebook’ u, mobil cihazlarda kullanmak ister misiniz! Neden olmasın ama Facebook resmi mobil uygulamasını kullanan bazı kullanıcılar, uygulamada bazen sorun yaşadığı yönünde şikayetlerde bulunmuşlardır.

Haberimizin en alt tarafında yer alan bağlantılar kullanılabilir. Artı aratarak ulaşabilirsiniz. Facebook uygulamada yaşanan sorunlardan dolayı alternatif resmi uygulamasını tercih edebilirsiniz. 

Eğer uygulamadan memnun kalmazsanız, Facebook’ un resmi bir uygulaması olan Lite denenebilir. İlgili bağlantı kullanarak sosyal ağdan video izleme, arkadaşlarınızla iletişime ve paylaşımı bu uygulama ile kolaylaştırınız.

play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr ve itunes.apple.com/app/facebook/id284882215 adresten indirip, cep telefona ve tablete yükleyebilirsiniz.

Uygulamada gelen şikayetlerden de söz etmek istiyoruz. Açarken bekliyor veya kullanırken ara ara donmalar oluyor. Uygulama ekrana geliyor ama hesabım görüntülenmiyor. 

Facebook, 2015 yılı içerisinde uygulama ile ilgili sorunları doğruladı. Uygulamasındaki hataların giderilmesi ve performanslı çalışması için gerekli çalışmaların başladığını açıklamıştı. Ama hala bu gibi sorun yaşayan kullanıcılar için Facebook Lite uygulamasını kullanmanız önerilir. 

Lite uygulaması hem sorunsuz hızlı çalışıyor, hemde internet kota dostudur. Yani internet paketi kullanıyorsanız, normal uygulamada kullanılan veri tüketimi minimum seviyede. 

Facebook hesabınızdan uygulamaya giriş yaparak, hesabınıza eklediğiniz insanlarla iletişime geçebilir, onlarla paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden aileniz ve arkadaşlarınız neler yapmış, hangi fotoğrafları ve videoları paylaşmışlar, sizin ve arkadaşlarınızın paylaşımlarını kimler beğenmiş ve kimler yorum yapmış inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook’ da yer alan oyunları oynayabilir ve oyunlara arkadaşlarınızı davet ederek birlikte de oynama imkanına sahipsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!