Fake GPS For Pokemon GO hilesi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Pokemon oyununun yeni versiyonu yani oyunu GO çok tutulan oyunlar zirvesinde yerini aldı. Oyun için çok sayıda hile çıkarıldı. Peki Fake GPS For hile uygulaması nasıl kullanılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Fake GPS For Pokemon GO uygulaması, sahte konumlandırması ile sanki dünyanın başka bir yerinde bulunuyormuş gibi rahat şekilde ilerlemenizi sağlar. Uygulama ülke, şehir ve adres değişikliği yapabilme özelliğine sahip. Fake GPS For Pokemon GO hile uygulamasını Google Play Store’ den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Pokemon GO hilesi indirme adresi play.google.com/store/apps/details?id=rah.location.pokemonGo&hl=tr

Fake GPS For hilesi

Fake GPS For Pokemon GO hilesi nasıl kullanılır?

Cihaz ayarlarından cihaz hakkında bölümüne giriniz. Yapım numarası seçeneğine 5-6 kez basıp çekiniz. Cihazda eğer geliştirici özelliğini aktif ettiyseniz, geliştiriciler bölümünde yer alan sahte konumu aktif ediniz. Pokemon GO çalıştırınız. Sonra Fake GPS For uygulamasını açınız. Alt tarafta yer alan Search bölümüne mekan adını yazınız. Start seçeneği ile işlemi başlatınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Pokemon GO oynarken her hangi bir hata alırsanız, Pokemon GO hile uygulamasını kapatmadan oyunu kapatıp yeniden açınız. Pokemon GO açılış sorunu haberimizi inceleyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 17:11

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak