Galaxy Note 4 Android 5.0 Lollipop Türkiye İçin Yayınlandı!

media 13417

Samsung’un üst seviye cihazları için Lollipop güncellemeleri bir çok modelin almasına rağmen hala alamayan Galaxy Note 4 kullanıcıları oldukça sinirliydi.

teknik destek

Samsung GR VR sanal gerçeklik gözlüğü sebebiyle geciktiği söylenen Android 5.0 güncellemesi, Şubat ayının başında Polonya için yayınlanmıştı. Ülkemiz için henüz Note 4 Lollipop güncellemesini alamayan kullanıcılara güzel bir haberimiz var. Samsung Galaxy Note 4 Türkiye sürümü (SM-N910CQ) için Android 5.0 Lollipop güncellemesi OTA yoluyla dağıtılmaya başlandı.

note-4-ota-guncellemesi

1086.91 MB’lık bu güncellemeyle Türkiye’deki Galaxy Note 4 kullanıcıları, nihayet tamamen yenilenen Materyal Tasarımlı ve çok daha iyi performansa sahip Lollipop’larına kavuşmuş oldular.

Telefonunuzdan Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri menüsüne girerek Android 5.0 Lollipop OTA güncellemesini kontrol edebilirsiniz ve yeni sürümü Note 4’ünüze yükleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın