Galaxy Note 4 Android 5.0 Lollipop Türkiye İçin Yayınlandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung’un üst seviye cihazları için Lollipop güncellemeleri bir çok modelin almasına rağmen hala alamayan Galaxy Note 4 kullanıcıları oldukça sinirliydi.

Sponsorlu reklam

Samsung GR VR sanal gerçeklik gözlüğü sebebiyle geciktiği söylenen Android 5.0 güncellemesi, Şubat ayının başında Polonya için yayınlanmıştı. Ülkemiz için henüz Note 4 Lollipop güncellemesini alamayan kullanıcılara güzel bir haberimiz var. Samsung Galaxy Note 4 Türkiye sürümü (SM-N910CQ) için Android 5.0 Lollipop güncellemesi OTA yoluyla dağıtılmaya başlandı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

note-4-ota-guncellemesi

Sponsorlu reklam

1086.91 MB’lık bu güncellemeyle Türkiye’deki Galaxy Note 4 kullanıcıları, nihayet tamamen yenilenen Materyal Tasarımlı ve çok daha iyi performansa sahip Lollipop’larına kavuşmuş oldular.

Telefonunuzdan Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri menüsüne girerek Android 5.0 Lollipop OTA güncellemesini kontrol edebilirsiniz ve yeni sürümü Note 4’ünüze yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir