Galaxy Note 5 USB Type-C, UFS Bellek ve Devasa Batarya İle Gelecek!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung’un büyük bir kitle tarafından kullanılan, bir çok ülkede en çok beğenilen Phablet kavramını başlatan Note serisinin merakla beklenen yeni üyesi Galaxy Note 5 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Daha önce sizlere Samsung Galaxy Note 5 İki Tarafı Kavisli Ekranla Gelecek başlıklı haberimizde ve Samsung Galaxy Note 5’in Özellikleri Sızdırıldı haberimizde önemli bilgiler paylaşmıştık. Son olarak da Samsung Galaxy Note 5 resmi duyurulma tarihi belli olmuş ve Note hayranlarını heyecanlı bir bekleyiş sarmıştı.

Şimdi aldığımız yeni bilgilere göre Samsung, yeni Galaxy Note 5 modelinde Type-C USB girişi, ultra hızlı UFS 2.0 dahili hafıza belleği ve devasa boyutlarda geliştirilmiş batarya kullanacak.

Haber kaynağına göre 7.9mm kalınlığında gövdeye sahip olması beklenen Note 5 ‘te kullanılacak ekran boyutunun 5.9 inç‘ten büyük olacağı ve Quad HD Super AMOLED ekranın kullanılacağı tahmin ediliyor. Bu ekranın enerji tüketimine karşılık ise 4100mAh batarya kullanılacak.

Yeni Samsung Galaxy Note 5 hakkında yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak