Galaxy Note II için Android 4.1.2 Kararlılık Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Sunuldu

Galaxy Note II için Android 4.1.2 Kararlılık Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Sunuldu
müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini ülkemizde Galaxy Note II kullanıcılarına sunan Samsung, geçen süre içerisinde yeni bir güncellemeyi daha ülkemiz için yayınladı.

Yaklaşık olarak 65MB olan güncellemenin ilk aşamada hangi yenilikleri getirdiği net değilken daha hızlı geçişler ve bazı iyileştirmelerin olduğunu ifade edebiliriz.  OTA ve Kies üzerinden sunulan güncellemeyi yükleyebilir ve gözlemlediğiniz yeniliklerini lütfen yorum kısmanda belirtin. Yıl sonunda sunulan güncellemede yer alan yeniliklerden hatırlatacak olursak;

Swype tarzı kaydırma sayesinde sözcük oluşturma ve geliştirilen klavye, geliştirilmiş bildirim ekranı ve bildirim ekranında ekran parlaklık ayarının devre dışı bırakılabilmesi, Multi-Wiew uygulamasını devre dışı bırakabilme, kilit ekranda mürekkep etkisi,  durum çubuğuna siyah ve gri renk seçeneklerinin eklenmesi ve Group Cast uygulaması yenilikler arasında yer almıştı.

Galaxy Note II için yayınlanan son güncellemeyi buradan indirebilir ve forum.andronova.net'i ziyaret ederek yükleme detaylarına göz atabilirsiniz.