Galaxy Note II Resmi Android 4.3 Güncellemesinin Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Andronova

Galaxy Note II için uzun süreden beri beklenen Android 4.3 güncellemesi için artık geri sayıma geçildi. Hindistanlı bir Galaxy Note II kullanıcı kısa süre önce Samsung servisinden resmi Android 4.3 güncellemesini yüklemiş ve yüklediğine dair görseli Twitter hesabından paylaşmıştı.

Yaşanan gelişmeyle beraber Samsung merkezlerinde Android 4.3 güncellemesinin hazır bekletildiği iddia edilmiş ve güncellemenin kısa süre içerisinde hem OTA hem de Kies üzerinden dağıtımı sağlanacağı da belirtilmişti.

Android ekosisteminde 13 ayını tamamlayan ve henüz kapsalı bir güncellemeye kavuşamayan Galaxy Note II kullanıcılarında bekleyişin artık son noktaya geldiği ve birçok platformda ciddi manada sitem ve tepkilerin yaşandığı görülüyor.

Kasım ayı içerisinde dağıtımı başlaması beklenen Android 4.3 güncellemesine ilişkin ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri en azından sunulacak bazı yenilikler hakkında ipucu veriyor. Ayarlar menüsünün sekmeli bir yapıya kavuştuğu görülüyor. TouchWiz kullanıcı arayüzü Galaxy S4 ve Galaxy Note 3’teki deneyimi yaşatırken; ilk olarak Galaxy Note 3’te yer verilen Knox güvenlik uygulamasının Galaxy Note II’ye de taşındığını görüyoruz.

Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.  Ekran görüntülerine alt bölümde yer alan galerinden göz atabilirsiniz.

kaynak: SamMobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir