Galaxy Note III’e Son Şekli Verildi! [Hayatını Çiz]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

IFA Berlin Fuarı’na artık sayılı günler kalırken Xperia Z1 ve Galaxy Note III cephesinde heyecan giderek artmaya devam ediyor. 2013 yılındaki en iddialı modellerden biri olması beklenen Xperia Z1’e dair son dönemde o kadar çok görsel sızdırıldı ki, telefonun hem teknik hem de tasarım özelliklerinin tümü neredeyse netleşti.

teknik destek

Galaxy Note III içinse aynı değerlendirmede bulunamıyoruz. Satış rekorları kıran Note serisinin en yeni üyesi tasarım anlamında hala gizemini korumaya devam ediyor. Teknik özellikler tarafında ise bazı detayların (işlemci, ekran boyutu, kamera) kesinlik kazandığı bildiriliyor.

Kullanıcıların en çok merak ettiği noktalardan biri ise kuşkusuz Galaxy Note III’e sunulacak tasarım olacak. Bir süredir sızdırılan fotoğraflar telefonun Galaxy Note II ve Galaxy S4’ün aksine daha köşeli bir tasarım sunacağını gösteriyor. Galaxy Note II ile aynı ebatlara sahip olması beklenen telefon 5.68-inçlik bir ekrana sahip olacak. Elde edilen fotoğraflardan da anlaşıldığı üzere Samsung, telefonda oldukça ince bir çerçeveye yer verecek.

Mobil dünyasında bir numaralı sızıntı kaynağı Evleaks, Galaxy Note III’te yer alan birçok özelliği ilk defa gün yüzüne çıkarırken, popüler Twitter kullanıcı son olarak Galaxy Note III’ün lansman esnasında ana ekranında yer alacak duvar kağıdını da ortaya çıkardı. Bir önceki Note modeline nazaran daha canlı renklerin yer verildiği duvar kağıdı sızdırılan köşeli tasarımla bir araya getirilince Galaxy Note III’ün son hali de oluşturulmuş oldu. Üstelik telefon için sloganda belirlenmiş: Draw your life (Hayatını çiz).

Söz konusu görsel tamamen bir çizim olsa da, Samsung telefonda aşağı yukarı benzer bir tasarıma yer vermesi bekleniyor.

Not: Galaxy Note III’ün sızdırılan ana ekran duvar kağıdını buradan indirebilirsiniz.

ilgili>> webtrek.it

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!