Galaxy S III için En İstikrarlı Jelly Bean Android Rom Paylaşıldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S III için En İstikrarlı Jelly Bean Android Rom Paylaşıldı 

Andronova

IFA 2012 etkinliği öncesi gerçekleşen basın tanıtımında Samsung, Galaxy S III için Jelly Bean güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını belirtmişti. Açıklamanın üzerinden on gün geçti henüz güncelleme yayınlanmadı. Muhtemelen Eylül ayı içerisinden kullanıcılara sunulacaktır.

Yaklaşık bir ay önce Galaxy S III için test aşamasında olan Jelly Bean romu sızdırılmıştı ve detayları sizlerle paylaşmıştık. O tarihten bu yana çeşitli kaynaklarca test aşamasındaki romların paylaşımı devam etti. Şu ana kadar test aşamasında altı rom paylaşımı yapıldı ve yedincisi de dün yine sammobile.com sitesinde kullanıcılara sunuldu.

Yayınlanan romlar arasında en stabil ve istikrarlı rom olduğu iddia ediliyor. Daha önce test aşamasında sunulan romlarda kendini gösteren hatalardan arınmış bir biçimde olduğu ifade edilmiş. Muhtemelen bu süreçten sonra Kies ve OTA yoluyla güncellemeler başlayacaktır.Yayınlanan rom ile, parlaklık sorunun giderildiği, çeşitli RAM optimizasyonlarının yapıldığı, daha hızlı batarya dolumu, uygulama açılışlarının hızlandırılması, performans artışı ve geçişlerin daha seri olması, Wi-Fi bağlantı gücünün arttırılması gibi yenilikler karşımıza çıktı.

7 Eylül tarihinden oluşturulan romu hotfile.com adresinden indirebilirsiniz. Yine forumda Galaxy S III için yayınlanan test aşamasındaki tüm romlara buradan sammobile. com/2012/09/08/i9300xxdli4-%E2%80%93-galaxy-s-iii-android-4-1-1-jelly-bean-test-firmware/ulaşabilirsiniz. Detaylı anlatımın mevcut olduğunu hatırlatalım.

Galaxy S III için En İstikrarlı Jelly Bean Android Rom Paylaşıldı

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın