Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.3 Test Yükle

Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.3 Test Yazılımları Elde Edildi! Hemen Yükle!

Andronova

Galaxy S III ve Galaxy Note II için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımları kademeli olarak devam ederken SamMobile, Samsung kaynaklarından her iki telefona ait Android 4.3 test yazılımlarını elde ederek yayınladı. Resmi güncellemenin dağıtımı sonrası böyle bir durum ile ilk defa karşılaşılırken, yazılımlara ait linkler de bu defa haber içeriğinde yer aldı.

Galaxy S III için yayınlanan test yazılım daha önce XDA geliştiricileri tarafından ortaya çıkarılmıştı. Kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı üzere ROM bir hayli geliştirildi ve birçok hatadan arındırılmış durumda.

Galaxy Note II cephesinde Samsung‘un güncelleme dağıtımını bir hayli ağırdan aldığını görüyoruz. Kullanıcılar birçok platformda bu yönde eleştirilerini dile getirmekten geri durmuyor. Malumunuz Galaxy Note II’nin tanıtımı üzerinden 15 ay geçti ve telefon hala kapsamlı bir güncelleme alabilmiş değil.

Alt bölümde yer alan linkleri takip ederek Galaxy S III ve Galaxy Note II için yayınlanan Avrupa test sürümlerini indirebilir ve Odin ile telefonunuza kurabilirsiniz.

Galaxy S III; I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_OXA.zip  indirme adresi: terafile.co/7c2af33de576/I9300XXUGMK6_I9300OXAGMK6_OXA.zip

Galaxy Note II; N7100XXUEMK9_N7100XXUEMJ9_OXX.zip indirme adresi: terafile.co/7e131532a6ad/N7100XXUEMK9_N7100OXXEMK4_OXX.zip

Güncellemeye ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.