Galaxy S4’te Stok Android ve TouchWiz Deneyimi ROM

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S4’te Stok Android ve TouchWiz Deneyimini Bir Arada Sunacak Modoco Switch ROM için Bağış Kampanyasında Hedefe Ulaşıldı

Andronova

HTC One ve Galaxy S4’ün Google versiyonlarının tanıtımları sonrası, stok Android ve ilgili üreticinin sunmuş olduğu arayüzü aynı anda kullanma olanağı sunmak için yola çıkan ünlü geliştirici Paul O’Brien, geçtiğimiz günlerde One modeli için hazırlamış olduğu MoDaCo Switch yazılımını beta aşamasında yayınlamıştı.

Bünyesinde özelleştirilebilir anlamda daha fazla seçenek sunan TouchWiz ve pürüzsüz yapısı ile daha hızlı geçişlere olanak sağlayan saf Android’i bulunduran MoDaCo Switch’ten sonra geliştirici benzer bir çalışmayı Galaxy S4 için de başlatacağını bildirmişti.

Galaxy S4 için oluşturulacak yazılımın yapım aşamasında kullanıcılardan maddi destek isteyen Paul O’Brien, bu anlamda Indiegogo üzerinden 30 gün sürecek bir bağış kampanyası başlattı. Bağış için gerekli olan para 1.000 sterlin olarak belirlenirken, kısa süre içerisinde yaklaşıl 1.400 sterlin bağış toplandı.

Geliştirici, Galaxy S4 için kısa sürede stok Android ve TouchWiz arabirimlerinin yer aldığı yazılımın çalışmalarına başlayacak. Projenin başarıya ulaşması neticesinde farklı telefonlar için de ROM’ların hazırlanması gündemde.

Galaxy S4’te Stok Android ve TouchWiz Deneyimi ROM

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.