Galaxy S5 Android 6.0.1 Güncellemesi G.Kore’ de

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi yayınlandı. Samsung Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesini OTA üzerinden yükleme yapılabilir. Android 6.0.1 ROM indir yükle.

Teknoloji destek

Samsung’ un 2014 yılında büyük bir heyecanla satışa çıkardığı Samsung Galaxy S5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi Güney Kore’ de dağıtıma başlandı.

Samsung, kısa zaman önce Android 6.0 güncellemesini Galaxy Note 5 kullanıcılarına ulaştırmıştı. Galaxy S5 unutuldu mu düşüncesi oluşmaya başlarken, Android 6.0.1 güncellemesini Galaxy S5 için yayınladı. Galaxy Note 5 Android 6.0.1 güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir haberimize göz atabilirsiniz.

Galaxy Note 5 Android 6.0.1 sürüm güncellemesi Türkiye dahil çoğu ülke için tahmini gelecek aydan itibaren güncellemeye açılması bekleniyor.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile özellikle görünüm acısından büyük yol alındı. Yeni nesil TouchWiz kullanıcı arayüzü, pil verimliliği, gelişmiş yönetim seçenekleri ve performans’ da ciddi gelişmelerden biri.

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi

Android 6.0.1 Kies Odin ile güncelleme yükleme

Galaxy S5 Android 6.0.1 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncelleme adımlarıyla Android 6.0.1 güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Ben güncellemeyi beklemek istemiyorum diyorsanız! Yapacağınız işlemde oluşabilecek olası sorunları da umursamıyorsanız, Galaxy S5 Android 6.0.1 ROM’ u SamMobile resmi sitesinden indirip cihazınız yükleyebilirsiniz. Samsung Galaxy S5 Android 6.0 güncellemesini Odin veya Kies programı ile yükleyebilirsiniz.

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir