Ücretsiz TikTok takipçi arttırma hilesi yalanı

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

TikTok takipçi arttırma hilesi ücretsiz yapmak isteyenlerin karşısına büyük tehlikeler çıkabiliyor. Hesapların veya özel fotoğrafların ele geçilmesi gibi durumlarla karşılaşılabiliyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

TikTok takipçi arttırma hilesi yapmaya çalışanların bir kısmında hesaplarında bir dizi sorunlar görülebiliyor. Hatta geçici yasaklama veya kapatılmaya kadar gidilebiliyor. Çoğu sosyal hesaplarda görülen ama bu ağda az karşılaşılan bu durumun sonuçları ağır olabiliyor.

Hile yapanların başına gelebileceklerden bazıları şunlar olabilir:

  • Uygulamanın bazı özelliklerinin engellenmesi söz konusu. Örnek profilinizde bir şeyleri değiştirmenize izin verilmez, video atamazsınız veya yorum yapamazsınız.
  • Hesaba girişte geçici engellendiğinizi belirten bir mesaj çıkabilir. Doğrulama güvenliği ile karşılaşabilirsiniz.
  • Yaptığınız paylaşımlar hızlı şekilde ön planda yer alıyorsa artık pek ön planda olmayacaktır.
  • Takip edememe veya edilememe sorunu.
  • Belli bir süre kullanıma kapatılabilir ya da kalıcı yasaklanabilirsiniz. 

Böyle bir durumla karşılaşanlar sistem otomatik tespitte edebilir ya da birileri sizi şikayette edebilir. Ben böyle bir şey yapmadığım halde başıma geldi diyorsanız o zaman ekranda size itiraz seçeneği sunulmuyorsa o zaman sorun bildirimde yer alan ? işaretini kullanınız.

Tik Tok takipçi hilesi nasıl yapılır diyenlere dikkat!

Gelelim önemli başka bir hususa ve dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Bir çok ücretsiz hile yapma sitesinin veya yardımcı olurum diyen kişilerin fake oldukları aşikar. Bazıları dolandırırken bazılarının mevcut hesapların çalınmasına doğru ittiği görülür. İşe yarayanlarında aldığı takipçi sayısı zamanla düşerek sıfıra veya ona yakın yerlerde kaldığı görülebiliyor. Tabi fake yüzlerce hesap açıp bunlardan takipçi satanları bu kategoriye almıyorum. Onlarda bir nevi kendini ve başkalarını kandırıyor. Aktif olmayan hesaplardan takip edilmesi pek o hesaba bir şey vermiyor. Hatta ne kadar gerçek takipçi var sorgulaması yapılabilen sistemlerde hesap takipçi doğruluğu net olmasa da yaklaşık bir değerler görülebiliyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Peki gerçekten hile yapılabiliyor mu diye soruyorsanız en mantıklı olanlı karşılıklı takipçi olayları. Tam bilmiyoruz ama hatırı sayıda kullanıcısı olan bazı platformlarda karşılıklı takip olayı bulunabiliyor. Bu popüler bazı ağlada hala geçerli bir yöntemdir. Bunun dışında hile paketi satın almaya yönelenler dışa hava atmadan başka bir şey yapamaz. Çünkü yapılan paylaşımların beğeni ve izleme sayıları önemli bir olaydır. Hele birde keşfete düşme olayı ayrı bir durum. Böyel bir şeye kalkışanlarda itibar zedelenmesi gereği düşmeyebilir.

Ücretsiz TikTok takipçi arttırma hilesi yalanı


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 22:35

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir