Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır

media 11322

Chrome Backpspace tuşunu nasıl çalışır? Chrome tarayıcısının Backspace tuşu ile eski sayfaya dönüşü güncelleme ile engellemişti. İşinize yarayacağını düşündüğümüz içeriğimizde aktardıklarımız değişkendir.

Andronova

Sorunla karşılaştıysanız yorum bırakınız. Genelde gün içerisinde cevap yazmaktayız.

Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır ?
Google Chrome Backspace tuşu nasıl çalışır

Chrome Backspace tuşu eklentisi nasıl yüklenir ?

Google Chrome tarayıcınızdan Backspace tuşunu çalıştırmak için Go Back With Backspace eklentisini yükleyebilirsiniz. Sizler için yükleme işlemini adım adım anlatıyoruz. Go Back With Backspace eklentisini yüklediğinizde eskisi gibi sayfalar arasında geri dönebilirsiniz. 

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisini yüklemek için aşağıdaki adrese gidiyoruz. 

Go Back With Backspace indirme linki : https://chrome.google.com/webstore/detail/go-back-with-backspace/eekailopagacbcdloonjhbiecobagjci

Linke gittikten sonra aşağıdaki ekran gelecektir karşınıza. Chrome Ekle butonuna tıklıyoruz. Uzantı ekle butonuna tıklıyoruz. 

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisi yüklendi. Artık kullanabilirsiniz. Sayfalar arasında Backspace ile geçiş yapabilirsiniz. 

Eğer Go Back With Backspace eklentisini kaldırmak isterseniz. Ayarlar>Uzantılar> Go Back With Backspace uzantısının sağ tarafındaki çöp kutusuna tıklayarak uzantıyı devre dışı bırakabilirsiniz. 

Google Chrome Go Back With Backspace eklentisi
Google Chrome Backspace ekleme
Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın