Google, Logosunu Değiştirdi!

media 12758

Dünya’nın en büyük arama motoru Google, milyonlar ve hatta milyarların kullandığı onlarca servisiyle internete can vermenin yanı sıra, insanların da ihtiyaçlarını sağlayarak kolaylaştırıyor.

Andronova

Android işletim sistemi, akıllı telefonlar ve diğer akıllı cihazlarla birlikte kendini geliştiren ve mevcut taleplere karşı değişime sokan Google, servis yapılarını değiştirmiş ve hatta tüm şirketlerini Alfabe Holding (Alphabet Inc.) üzerine kaydırmıştı.

Değişimde sınır tanımayan arama devi Google, şimdi her platform ve servisine interaktif olarak uyarlanabilen yeni logosunu tanıttı.

google-logo-goruntu1Oldukça başarılı bulduğumuz, yazı fontu olarak sade gözükse de, tüm servislerine interaktif bir şekilde uyarlanan yeni logo konseptiyle daha göz alıcı bir logo değişimi gerçekleştirmiş. Aşağıda Google‘ın yeni logosuna ait kısa tarihçe ve tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

olFEpeMwgHk” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın