Google Nexus 6P cep telefonu için Android 7.1.1 güncelleme tarihi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google Nexus 6P cep telefonu için Android 7.1.1 güncelleme tarihi açıklandı. Android 7.1 Nougat ne zaman gelecek? Android 7.1 güncellemesi hangi cihazlara gelecek? Android 7.1 ROM indir!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Nexus 6P için Android 7.1.1 Nougat güncellemesini 6 Aralık 2016 tarihinde yayınlıyor. Avustralya Vodafone’ den gelen habere göre, Nexus 6P modeli için Android 7.1.1 güncellemesi 6 Aralık’ ta kullanıcılarına ulaşacak.

Android 7.1.1 sürüm güncelleme boyutu 650 MB civarında olması bekleniyor. Yeni güncelleme içerisinde güvenlik güncellemesi de yer alacağı belirtilmekte. Yine güncellemenin 1-2 hafta içerisinde çoğu kullanıcıya ulaşacağı beklenmekte.

Google Nexus 6P Android 7.1.1 güncellemesi

Google Nexus 6P cep telefonu için Android 7.1.1 güncelleme tarihi

Google Nexus 6P cep telefonu için Android 7.1.1 güncelleme tarihi Android 7.1.1 güncellemesini Nexus 6P aldıktan sonra Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, Pixel C ve Nexus Player modellerine gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda Google Pixel ve Google Pixel XL malum Android 7.1 güncellemesi gelmişti. Bu modeller içinde Aralık ayında bir güvenlik güncelleme paketinin yayınlanması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google, Android 7.1 Nougat için Aralık ayını işaret etmişti. Google, verdiği sözü tutarak güncellemesiyi 6 Aralık’ ta yayınlayacak. Bakalım güncelleme diğer marka modeller için çıkış tarihlerini etkileyecek mi!

Google Android 7.1.1 güncelleme ön izleme indirme adresi! Android 7.1 indirme adresi (ön izleme): android-developers.blogspot.com.tr/2016/10/android-71-developer-preview.html


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 19:34

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir