Google Pay nedir geri ödeme şikayet telefon numarası

Google Pay nedir ve telefon numarası ya da şikayet için mail adresi arayanlar için tam yeri burası diyebiliriz. Google Payments iletişim geri ödeme için tüm detaylar haberde.

Andronova

Google Pay, Google’ un ödeme sisteminin adı. Google üzerinden çok sayıda alışveriş işlemleri bir arada bulacağınız bir hizmet. Çevrimiçi ödeme sistemi yani dijital cüzdan diyebiliriz.

Google dijital cüzdan hizmeti dünya genelinde en azından çoğu ülkede kullanılabilmekte. Anlaşmalı petrol ofisleri, marketler, mağazalar ve mobil ödeme sistemlerinde geçerliliği olan bir altyapıya sahip.

Google Pay kullanmak için uygulamasını telefonunuza indirip sonra oturum açarak kredi kartı eklemeniz yeterli.

Uygulamada alt kısımda kartlar bölümünden + simgesine dokunarak kartın resmi çekilerek işleme alabilirsiniz. Bu hizmetle aynı zamanda anlaşmalı bankalar araçılığı ile para gönderebiliyorsunuz. İstersenizde G.Pay ile hediye kartlarını ve kuponları kullanabiliyorsunuz.

Google Pay telefon numarası var mı?

Bu şekilde telefonla iletişim sadece Google’ un ads ve bazı birimleri için bulunuyor. Bunun için direk talep formu gönderebiliyorsunuz.

Google Pay nedir kısa bir bilgilendirmemiz oldu. Şimdi ise Google Pay / Google payments geri ödeme işlemleri ve Google Pay şikayet işlemleri için iletişim formunu sizlerle paylaşacağız. Verilen başvuru adresiyle bu kategori içerisinde tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Google Pay nedir geri ödeme şikayet telefon numarasıGoogle Pay şikayet formu

Google Pay şikayet formu

Aşağıdaki sıralamayı izleyin. Destek talebini sonucu ilgili mail adresine gelecek. Duruma göre yine aynı bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  • Giriş yapacağınız adres support.google.com/payments/contact/complaint
  • Google Play hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinin bilgilerinizi yazınız
  • Şu anda Türkçe dil desteğinin olmadığını ve aşağıdaki dillerden biri ile işlem yapın uyarısı gelecek seçin ve devam edin
  • Açılan talep formunda ilk bölüme adınız soyadınızı yazın ikinci bölüme sorunu açıklayıcı dille yazınız

NOT: Formda hangi dil seçildi ise sorunu bu dille yazmanız gerekiyor. Giriş yaptığınız mail adresi sorunun bağlı olduğu e-posta adresi olması gerekiyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 04:45

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın