Google Play’de Artık “Çevrimdışı Oyunlar” Bölümü Var

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefonların gelişmesiyle, uygulama ve oyun sektöründe ciddi büyümeler yaşandı. Telefonların donanımsal kalitesiyle orantılı olarak, geliştiriciler uygulamaların kalitesini de korkmadan yükseltir oldular. Tabi buna bağlı olarak, oyunların daha sosyal olmasını ve sürekli etkileşim içerisinde olmasını sağladılar. Ancak bu herkesi memnun etmedi. Çünkü bu etkileşim, kullanıcılara veri iletişimi, yani internete harcan para olarak geri dönüyordu. Bir diğer sorun ise, zaten oyunun açık olduğu müddetçe pili harcamasının yanında, veri iletişimin de pili hızla tüketmesiydi.

Andronova

Google, bilhassa oyunların kullandığı ciddi veri boyutlarına yönelik gelen şikayetleri dikkate almış olsa gerek ki, Google Play‘e, internet verisini hiç kullanmayan oyunların listelendiği “Çevrimdışı Oyunlar” bölümü ekledi.

Bu bölümde şuanda Asphalt 8, Manuganu, Jetpack Joyride, Minecraft, Plague, Into the Dead ve daha bir çok oyunun olduğunu belirtmek isteriz.

offline-games

Kaynak: Google Play

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın