Google, Twitter’ı Satın Alıyor Olabilir!

blank

Geçtiğimiz 2009 yılında da haberlere konu olan Google‘ın Twitter’ı satın alma isteğinin ardından, Dünya’nın en büyük arama motoru Google’ın yine Twitter’ı satın alma arayışında olduğu iddia ediliyor.

teknik destek

Bu sefer ki iddianın ciddi olduğu ve hatta satın alma ile alakalı Goldman Sachs isimli bankanın yetkilendirildiği söyleniyor.

Bu söylentilerle birlikte borsadaki hisseleri bir anda %4 yükselen Twitter’ın piyasa değeri 34 milyar dolara ulaşmış oldu. 367 milyar doları piyasa değerine sahip Google’ın 2009 yılında yine satın almak istediği dönemde Twitter’ın değeri 10 ile 20 milyar dolar arasındaydı.

Şimdilik her iki şirketin yetkilileri tarafından da resmi bir açıklama yapılmazken, bu seferki söylentinin öncekine göre çok daha ciddi olduğu söylenenler arasında. Eğer Google Twitter’ı satın alırsa, Google+ ile Twitter arasında birleşme söz konusu olabilir. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!